Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Erről mit gondoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, immár 20 éve, mindent megbeszélünk. Múltkor feljött hozzám, mesélt a férjéről, rátértek a megcsalásra. Azt mondta neki a férje hogy az elvek miatt nem csalná meg őt. A barátnőm kiakadt, hogy nem azt válaszolta a férje, hogy azért nem csalná meg mert szereti, én vigasztaltam, szerintem nincs igaza, és örülhetne hogy a férje nem lép félre. Mit gondoltok?

2012. ápr. 28. 00:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Mást egyébként nem mondott erről barátnőm, mert állítólag el sírta magát, nem kérdett többet, csak a férfi fejéhez vágta, hogy ő a szerelem miatt nem csalná meg őt és azért mert más férfire rá sem tud nézni.
2012. ápr. 28. 00:21
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha most túl akarjuk komplikálni,akkor igaza van a barátnődnek.De ha csak a száraz tényeket nézzük,akkor nincs,örüljön annak hogy nem csalná meg a férje,és kész:)
2012. ápr. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igaz nekem még nem a férjem, csak a barátom, 3 éve járunk. Feljött köztünk is már szóba a megcsalás téma, még a kapcsolatunk elején, mert ő előttem elég kicsapongó életet élt és sokszor kérdeztem, hogy bízhatok-e benne. Ő is azzal "nyugtatott meg", hogy elvből nem csalna meg. Azt mondta, hogy ez az egy, amitől nem kell tartanom. Ha megtetszik neki más, vagy beleszeret másba, vagy megun, vagy bármi, akkor első dolga lesz, hogy szakít velem, és utána megy a másik után. Bennem fel sem merült akkor ez, hogy miért nem azt mondta, hogy azért nem csalna meg, mert szeret, igaz még csak 2 hónapja voltunk akkor együtt. De ma sem csinálnék ebből nagy ügyet. Örültem neki, hogy őszintén meg tudtuk ezt beszélni, és a mai napig bízom benne, és tudom, hogy bízhatok is. Mára már azt is elmondhatom szerintem, hogy azért sem csalna meg, mert szeret. 19/L
2012. ápr. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem unatkozik, és nincs elég dráma az életében.
2012. ápr. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A szerelem múlandó,20 év múlva már nem szerelmes lesz,csupán szeretet lesz köztük.

Akkor már megcsalhatja mert nincs szerelem?


Én is a pasi véleményén vagyok,elvből nem csalok meg senkit.

A szerelem az ami miatt vele vagyok.

2012. ápr. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azt mondta, azért nem csalja meg mert ez a helyes. Megkérdeztem én is a férjem, hogy megcsalna-e már csak kíváncsiságból, azt válaszolta, hogy nem tudna, mert szeret. Hát, nem tudom, barátnőm helyében akkor sem drámáznék.
2012. ápr. 28. 10:05
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, meg úgy mindenkitől kérdezem: ha mondjuk X év eltelik, és párod van és megismersz valakit, aki mondjuk akar tőled valamit. Te az elveidre hivatkozol. Milyen esetben hivatkoznál az elveidre? Ha éreznél valamit a másik iránt, vagy ha nem? Ez csak egy költői kérdés, eszembe jutott mivel hogy barátnőmmel napok óta a témán agyalunk :-)
2012. ápr. 28. 10:09
 8/12 A kérdező kommentje:
Azt hogy az elveidre hivatkozol úgy értem hogy a másik pasasnak vagy nőnek azt mondod hogy hát az elveid miatt nem lehet semmi.
2012. ápr. 28. 10:11
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem fura ez a dolog, már többször meg is akartam kérdezni. Szóval! Ha van párod, akkor hogyan ismerkedsz meg bárkivel is?
2012. ápr. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Például egy munkahely, vagy közeli ismerős vagy akárhogy, nem tudom én sem kerültem még ilyen szituációba, ha nekem párom van teljesen elzárkózom mindenkitől, főleg mióta férjnél vagyok azóta méginkább. Barátnőm fél, hogy a férje azért mondta h elvből nem csalná meg, mert esetleg valakibe szerelmes mellette és csak ez tartja vissza.
2012. ápr. 28. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!