Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért kell lecsúnyázni,...

Miért kell lecsúnyázni, kinevetni a másikat? :- (

Figyelt kérdés

Fiatal tizenéves lány vagyok.Már többször is hallottam, ahogyan azt modják rám lányok, hogy olyan csúnya ez a lány...biztosan nem képzeltem be, mert más is hallotta:( annyira elkeseredtem, mert tudom, hogy nem vagyok egy nagy szépség, mégis szomorúságot okoz:( ennek ellenére sokan mondják, hogy szép vagyok...de akkor most melyik az igaz?

a mások dolog, ami nagyon szomorúságot okoz nekem, hogy sokszor látom, hogy össszesúgnak az emberek, többnyire lányok, és mosolyognak rajtam...annyira furának érzem már magam, legszívesebben elbújnék, ahol senki sem lát:(

valóban csúnya lennék, vagy ezt nem csak a kevésbé szép lányokkal szokták?

azt még azért leírom, hogy teljesen hétköznapi, átlagos lány vagyok, öltözködésben és sminkben is...már a ehető legegyszerűbb dogokat választom, de így is...:(

képet nem szeretnék felrakni...

igazából a kérdésen az lenne rövidítve, hogy ha valakire azt mondják csúnya, mosolyognak rajta, akkor az valóban úgy is van?

18/l


2012. máj. 27. 16:11
1 2 3 4
 21/39 Timberwolf ***** válasza:
97%
Szerintem ne foglalkozz velük. Biztos szép, intelligens lány vagy, csak kell egy jó adag önbizalom neked. Velem is volt hasonló, igaz én férfi vagyok :-D. Ezek minden bizonnyal rosszindulatú emberek. Azokat meg le kell fosni magasról.
2012. máj. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
95%
Egyszeruen azert, mert vannak ilyen emberek, akik abban lelik oromuket, hogy masokat kicikiznek.
2012. máj. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
94%

A L/30 vagyok

fel a fejjel kiscsajszi :)!

igenis te vagy a világ közepe!a saját világodé legalább is ha ilyen érzékeny vagy biztos jó nagy adag érzelmi intelligenciával áldott meg az ég ,lesz még belőle bajod is előnyöd is bőven ha küldesz képet elmondom mit gondolok de anélkül is sejtem ne lehetsz te csúnya annyira..

de nem általában nincs úgy hogy a kérdésedre válaszoljak az emberek főleg a nők irigyek ez van

2012. máj. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:

köszönöm a kedves válaszokat, aranyosak vagytok:)

aki fruskának nevezett, annak csak annyit írnék, hogy lehet, hogy kis önbizalhiányos vagyok, de örülj neki, hogy neked nincsenek ilyen problémáid...van, akit túlságosan is érzékenyen érintenek dolgok, mert pl. soha nem értékelték még igazán, és emiatt ezeket a másoknak apró dolgokat is felnagyítja...

köszönök minden bátorító mondatot:)

2012. máj. 27. 17:25
 25/39 anonim ***** válasza:
23%

Lesznek nagyobb csapások az életében. Ha már ettől világgá menne, megette a fene. Mellesleg nagyon könnyen előfordulhat, hogy még csak nem is róla beszéltek hanem valaki másról pl. énekes, színésznő. Mégis miért lenne téma egy tök érdektelen 18 éves lány?? Az, hogy más is hallotta.. és akkor mi van? A tulajdon nevedet is hallottad, hogy ennyire meg vagy győződve arról, hogy csak és kizárólag Te állsz mindenfajta érdeklődésük központjában?

Igen, "bölcs" vagyok ha nem gond.. :D Nekem is volt egy olyan időszakom-úgy 15 évesen-, hogy úgy éreztem, rajtam röhög a világ(legalábbis az osztálytársaim). Úgy gondoltam, mindenki rajtam nevet és engem gyűlöl, holott ez egyáltalán nem így volt mint utóbb kiderült.

Bennem is és az érintettekben is megfogalmazódott, miért volt köztük szakadék. A válasz pedig nagyon egyszerű: Én nem kerestem a kapcsolatot velük és én néztem őket degeneráltaknak, hogy "nem értenek meg". Aztán hozzáállást váltottam. Úgy voltam vele, hogy egye fene még három évig egy csoport tagjai vagyunk, alakítsunk ki normális emberi kapcsolatokat. Mily' meglepő mindenki egyből észrevette a változást és jöttek, körüldongtak, ide-oda hívtak, megosztották velem minden gondjukat és barátságokat kötöttünk. Voltak olyanok, akikkel a "régi kiadású én"-ről is beszélgettünk és elmondtam neki, hogy éreztem. Konkrétan kiröhögtek, hogy ne butáskodjak, ők mindig is szerettek volna jó kapcsolatot ápolni velem csak megközelíthetetlen voltam. Ezzel az ok-okozati összefüggésre szeretnék rámutatni. Ha te nem érzed őket méltónak a társaságodra, kirekeszted őket, látványosan semmibe veszed őket egyértelmű, hogy ők is hasonlóképp reagálnak.

20N

Ui: Ha valakinek nem tetszik, hogy Nő vagyok így járt. Nőnek tekintem magam és kész. Nehogy már idegenek döntsék el, minek valljam magam. A nőiség nem korral jön..

2012. máj. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:

ma 17:34

én téged is értelek:) nekem igazából nem azzal van prpblémám, mármint a kapcsolatokkal, idegen emberektől hallom ezeket, és konkrétan rám néztek...igyekszem nyitni mindenki felé, csak tudod, amikor pl. megy vki a suli folyosóján, és hallj és látja hogy csúnyának mondják, vagy egyszerűen összesúgnak pl. ha várokozok vhol, és mosolyognak, nyílvánvalóan rajtad, akkor az nagyon nehéz ám...:( az az érzésed, hogy te "más" vagy...engem pl. mindig lenéztek és arra gondolok, hogy engem csak lenézni lehet, nem jó ez sem...

persze tudom én h a világ sokkal nehezebb ennél, tudom én...csak tudod, van, akit mélyebben érintenek a dolgok, mint másokat és ha kézenáll, akkor sem tud megváltzni, vagy csak kicsit, mert ő ilyen:)

köszönöm a válaszokat!

2012. máj. 27. 17:44
 27/39 anonim ***** válasza:
31%
Úgy viszont nem lehet leélni egy életet, hogy a homlokodra van írva "Gyenge vagyok, rúgj belém!" Vagy odaállsz és megkérdezed, hogy mégis mi a vihar bajuk van vagy tűrsz tovább, esetleg le is tojhatod őket. Az "ilyen vagyok, nem tehetek semmit" mögé meg hülyeség bebújni mert saját magadat szívatod meg.
2012. máj. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:

persze, tudom...csak ugye mindig az első lépést a legnehezebb megtenni:D mondjuk sokszor már ott tartok, h inkább megpróbálok nem foglalkozni velük...talán ez lesz a leghelyesebb, mert mindenkihez nem mehetek oda, hogy mit néznek:D

mostmár erős leszek:D

2012. máj. 27. 17:56
 29/39 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is szoktak összesúgni és még csak nem is titkolják. Fiúk is beszólnak, felnőtt nők és férfiak is vágják néha a képeket, de túlzottan már nem érdekel, van párom és ez a lényeg. Na, olyankor látnád, hogy milyen arcokat vágnak, csak mert nagydarab vagyok és bőrbeteg azt hiszik, hogy senkinek nem kellek. :D

Fel a fejjel, ne érdekeljenek mások, pláne az ilyen bunkók.

22/L

2012. máj. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
96%

ma 17:34


nem, a nőiesség nem a korral jön, pont ezért nem nő az ember 20 évesen.

2012. máj. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!