Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért kell lecsúnyázni,...

Miért kell lecsúnyázni, kinevetni a másikat? :- (

Figyelt kérdés

Fiatal tizenéves lány vagyok.Már többször is hallottam, ahogyan azt modják rám lányok, hogy olyan csúnya ez a lány...biztosan nem képzeltem be, mert más is hallotta:( annyira elkeseredtem, mert tudom, hogy nem vagyok egy nagy szépség, mégis szomorúságot okoz:( ennek ellenére sokan mondják, hogy szép vagyok...de akkor most melyik az igaz?

a mások dolog, ami nagyon szomorúságot okoz nekem, hogy sokszor látom, hogy össszesúgnak az emberek, többnyire lányok, és mosolyognak rajtam...annyira furának érzem már magam, legszívesebben elbújnék, ahol senki sem lát:(

valóban csúnya lennék, vagy ezt nem csak a kevésbé szép lányokkal szokták?

azt még azért leírom, hogy teljesen hétköznapi, átlagos lány vagyok, öltözködésben és sminkben is...már a ehető legegyszerűbb dogokat választom, de így is...:(

képet nem szeretnék felrakni...

igazából a kérdésen az lenne rövidítve, hogy ha valakire azt mondják csúnya, mosolyognak rajta, akkor az valóban úgy is van?

18/l


2012. máj. 27. 16:11
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
93%

Nekem meg védelemből fel kellett emelnem a biciklivel együtt


???? Ezt csak én nem értem?

2012. máj. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%
Jah előző válaszoló voltam ezt kihagytam: 12/l és nekem is küldhetsz privátba képet,ha akarsz. De figyelj,sz@rd le őket tényleg!
2012. máj. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%

Lelkedből most szálljon el a magány, állj meg két lábon és légy mindig vagány!


Ha te cikinek érzed, akkor mások is annak látják. Megérzik a kisugárzásodon. De ha te elfogadod a tested olyannak, amilyen, akkor másoknak az jön le, hogy itt egy elégedett, és SZÉP nő!

2012. máj. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%
Az egyiket a másik meg ott volt mellette de az nem szált be a verekedésbe. Az csak csúfolt.
2012. máj. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%

tegyel legyszi fel egy képet magadról vagy valakiről aki nagyon hasonlít

de pl ha szeplős vagy arra sokan mondják hoyg csúnya pedig nem....

ja és én tényleg csúnya voltam kicsinek(duci) de most én röhögök azokon akik csúfoltak...és van min

L/30

2012. máj. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
hát lehetséges, hogy meglátszik rajtam, hogy önbizalomhiányos vagyok...:( túlságosan is szerény...de nehéz is határozottnak lenni:( csak mikor ilyenek vannak, még ami időközben lett picike önbizalmam is elmegy:(
2012. máj. 27. 17:05
 17/39 anonim ***** válasza:
24%

Nem arról van szó, hogy féltékenyek. Szerintük csúnya vagy, nem vagy szép-ennyi. Joguk van hozzá, hogy ne tetsszél nekik.

Biztosan 18 éves vagy te?? Csak mert ilyeneken a 13 éves kislányok szoktak problémázni. Az is lehet, hogy le se szarnak és másról beszélnek. Gondolom, te is tipikusan az a kis önbizalom hiányos fruska vagy akinek meggyőződése, hogy ha valaki nevet, csak és kizárólag rajta teszi- csak ő áll mindenki életének középpontjában. Ébresztő angyalom! Tesz rád a világ! Nem azért kelnek fel reggel, hogy egész nap rajtad röhögjenek és téged beszéljenek ki!

Szedd össze magad mert ha 18 évesen egy sötét sarokba akarsz elbújni a valós vagy valótlan problémáid elől, nem fogsz sokra menni az életben.

20N

2012. máj. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
96%
Basszus de bölcs vagy 20 évesen...naná hogy ezen problémázik!!rosszul esik neki!
2012. máj. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
Én is küldök neked képet, ha te is nekem :D Engem meg ledagadtoztak suliba :) küldj képet, te meg kapsz az én dagadt testemről :)
2012. máj. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
70%

ma 17:06


pont az ilyen kivert rib.ancok csúfolják mint amilyen te vagy, a húszasod mellől azt az "N" betűt én nem tenném ki, a 20 éves az még bőven nem Nő, főleg a te esetedben.

2012. máj. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!