Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nálatok se figyelnek a tisztas...

Nálatok se figyelnek a tisztaságra?

Figyelt kérdés

Már régóta érik bennem, hogy nem tudom, hogy én vagyok-e finnyás vagy másnál is ilyen állapotok vannak?

Az most a legidegesítőbb, hogy anya ha süt rántott húst, akár májat, akár csirkét, miután kisütötte nem teszi be a hűtőbe, hanem napokig kint hagyja, max ráterít egy tányért, én pedig nem eszem meg, mert szerintem nem higénikus. Múltkor is a vasárnapi csirkehús csütörtökig ott volt, akkor hajították ki mikor már penészes volt.

Főzés előtt nem mos kezet, a mosogató szivacsot nem cseréli csak mikor már a több hónaposat kihajítom a kukába, fel van háborodva. A nyújtófát a fal mellett tárolja, úgy használja hogy se használat előtt se utána nem mossa el. Ha mosogat nem használ mosogatószert pl a kávés bögráhez, hanem csak vízzel elöblíti és kész. A pörköltös kanállal belenyúl a sima törtkrumpliba, nem venne elő egy tiszta kanalat.

Az evőeszközöket ha kiveszem a fiókból nincs olyan ami ne lenne ételmaradékos. Persze ha én mosogatnék elzavar, hogy pocsákolom a meleg vizet és a mosogatószert.

A saját ruháit sose mossa,van olyan farmere ami évek óta nem volt kimosva. Ha beleizzad egy felsőbe csak a hónalját kinyomkodja vízzel és kész...

A legdurvább az volt amitől egy éltre elment az étvágyam, hogy a mosogató eldugult, és WC pumpával pumpálták meg, amit azelőtt szó szerint a wcben használtak, semmi takarítás nélkül.



2012. jún. 13. 12:28
1 2
 11/18 anonim válasza:
78%
Nálunk minden az ellenkezője. Anyám a nap 24 órájában takarítana ha lenne mit.
2012. jún. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
71%
Ezek a dolgok nekem is ismerősek, csak épp a nagymamámnál. Ha nála vagyok, nem találok egy tiszta poharat, mert a kicsit koszosat még simán visszarakja az üveges szekrénybe a tiszták közé. A hűtőbe csak úgy lábasostul belöki a pörköltet, így mindennek olyan íze/szaga lesz. Ettetek már pörkölt aromájú krémes sütit? Sajnálja a vizet, így felmos a ki tudja, mire használt mocskos vízzel. Nála nincs rendes mosogatás, csak valami kis lötykölés kevés vízzel. Van még pár ilyen dolga.
2012. jún. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Sajnálom a helyzetedet, mert egy felnőtt embert már nemigen lehet megnevelni, a berögzült szokásait megreformálni. Mindig sértődés lesz belőle. Amit tehetsz, h a saját evőeszközeidet, tányérodat máshol tartod és te magad mosogatod. A kaják készítését átvállalod és ha kész, te magad teszed a hűtőbe jól záródó dobozban.
2012. jún. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Igen, valószínűleg hozzászokott a szervezetem, meg itthon azért én figyelek amennyire tudok, mert ez sok nekem is.

21 éves vagyok, tanulok még, de tervbe van véve a költözés, szóval már nem sokáig kell bírnom.

Én is ki vagyok akadva, sokszor rákérdezek, hogy miért nem lehet azt a húst betenni a hűtőbe, és azt mondja, hogy megvonul a bundája :D

Szerintem anya is tudja a lelke mélyén, hogy nagyon nem higénikus, de valamiért nem akar róla tudomást venni.


Kedvencem mikor a lejárt tejterméket vagy gyógyszert akarja rám tukmálni, hogy nincs annak semmi baja.

A zöldségeket állandóan belerohasztja a hűtőbe, és a barátomnál jöttem rá, hogy egy hűtőnek nincs szaga ha kinyitod (a miénk borzasztóan büdös)

De ami a legjobb, hogy a múltkor szortíroztam a fűszereket és találtam egy 10 éve lejártat :D

Na, de sajnos nem olyan vicces ez a helyzet. Egyébként nem vagyunk szegények, nem ezért csinálja.

2012. jún. 13. 13:26
 15/18 anonim ***** válasza:
Érdekes dolog amit leirsz!Nem vagytok szegények lenne pénz tisztitókre stb.. és mégis ezt csinálja!Itt csak is arrol van szó hogy lusta!Én sem vagyok patyolat tiszta de azért mindennek van határa!És nem szégyenli magát ha valaki elmegy és valami kell a hutöböl és a büz jön ki belöle?Nem mosni ezt sem értem igazán!Jobb egy csomo flakon spért parfümöt magára fujni?Nem is gondoltam volna hogy vannak ilyen felelötlen lusta emberek!:( sajnálom a helyzetetd
2012. jún. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
81%
Uram, atyám. Mi főtételt hűtés nélkül max déltől hagyunk kint, aznap 6-7-ig, utána hűtőbe vele.
2012. jún. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A vasárnapi rántott hús nekünk is kint van egy ideig az asztalon, gáztűzhelyen, de csak azért, hogy hűljön, melegen mégsem lehet betenni a hűtőbe. Meg így könnyebb is rárabolni amíg kint van :D. De este mindenképpen betesszük a hűtőbe. A kávéscsészét mi is csak vízzel öblítjük el, de benne hagyjuk a mosogatóban, a következő mosogatás alkalmával elmossuk rendesen. Addig csak van ott, nem is használjuk, előveszünk egy másikat ha kell. Ha pörköltös kanállal belenyúlnék a krumpliba, letörnék itthon a kezem, felpofoznának vele és a hátamba állítanák...


A többi viszont tényleg durva, olyan nálunk nincs...

2012. jún. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
85%

Ez borzasztó!!

DE nem akarlak bántani 21 éves vagy ha kint hagyja a kaját tedd be te a hűtőbe, ha nem mos akkor tedd be te a ruháját a mosógépbe és mosd ki te.

Ha koszosak az evőeszközök mosogasd el te!!!

2012. jún. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!