Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szóljak az alsó szomszédomnak,...

Szóljak az alsó szomszédomnak, hogy ne cigizzen az erkélyen, mert hozzánk jön be a büdös füst?

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 18:30
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
92%

Magánterületen szerintem azt csinál amit akar.

Azzal, hogy felhívod rá a figyelmét, szerintem változni nem fog semmi.

Nem hiszem, hogy a te kedvedért, minden alkalommal lemegy az emeletről.

2012. jún. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
52%

szerintem is ennyi tolerancia belefér. Már nem dohányozhatnak szinte sehol, a lakásában meg nehogy már más megtiltsa.

költözz falura, aztán majd amikor egy éjjel 5x felébredsz hogy ugat a kutya(nem a tied) az ablak alatt, vagy reggel 5-kor nyáron már megy a meló, fűnyírás, favágás, esetleg ha olyan helyet fogsz ki akkor a tömény ganajszag, akkor majd elgondolkodsz.

2012. jún. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
62%

"Nem értem miért kell a dohányzókat sajnálni.

Bárcsak megfulladna az összes!"


NEKED IS HASONLÓKAT!

2012. jún. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

Falura nem költöznék még ha fizetnének érte akkor sem.

Én meg majd úgy takarítom az erkélyt, hogy lesöpröm a szemetet. Én tolerálom a büdöst, ő meg tolerálja az oda eső szemetet.

2012. jún. 14. 19:04
 15/35 anonim ***** válasza:
39%
Én sem dohányzom,nekem is feljön a cigiszag a teraszról a szobámba,amikor apám cigizik,de ettől se büdös nem leszek,sem tüdőrákos.Nem tudom,mit pattogsz ilyen butaság miatt...
2012. jún. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
72%

nem tudom milyen helyen laksz, h ennyire felmegy a bagószag. én is bagózom az erkélyen, mert a lakásban 7szentség, h nem fogok rágyújtani, és még senki sem pattogott érte.


most akkor menjek át én is a szomszédhoz, h legyen szíves ne égesse oda minden reggel a pörköltet, mert zavar?


tényleg sehol nem lehet már bagózni! könyörgöm, hol dohányozzon, a víz alatt?

2012. jún. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
21%
Sehol ne dohányozzon.
2012. jún. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
15, nem mindenki olyan igénytelen, mint te, valakit zavar, hogy büdös van!
2012. jún. 14. 20:26
 19/35 anonim ***** válasza:
69%

na látod, nem azért írtam hogy költözz falura, ahol annyian élünk mint városon egy tízemeletesben, és mindegyiknek van hátránya-előnye, én se szólok hogy kössék meg a kutyát, vagy zárják be este, meg hogy ne reggel 5-kor fűnyírásra ébredjek.

ennyit el kell viselni

2012. jún. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező, lepontozol mindenkit aki nem neked tetsző választ ad?:D Akk minek kérdezel? Egyébként meg a saját erkélyén azt csinál, amit csak akar, neked semmi beleszólásod nincs. Megkérni megkérheted, de nem hinném h érdekelni fogja (egyébként engem sem érdekelne).
2012. jún. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!