Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szóljak az alsó szomszédomnak,...

Szóljak az alsó szomszédomnak, hogy ne cigizzen az erkélyen, mert hozzánk jön be a büdös füst?

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 18:30
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

Te honnan veszed, hogy én pontozok le?

Ha magára csukja az ajtót és az ablakot, akkor azt csinál amit akar, annyit dohányzik amennyit akar. Ha nem változtat, majd én is kitalálok valamit amivel bosszantom.

2012. jún. 15. 17:25
 22/35 anonim válasza:
69%
Minek tetted föl a kérdést, ha van már saját válaszod. Láthatod százalékban, hogy itt a többség nem osztja a véleményed. Azt csinál amit akar. De amiért hülye vagy, hogy te mindjárt direkt bosszantásról, bosszúról beszélsz. semmi értelme, előbb, mindenképp beszélj vele. Mondjuk megállapodhattok időintervallumokban amik nem ütik egymást a szellőztetés -cigizés tekintetében. A harcra majd valaki ráb@szik, ha nem mindketten. Tapasztalatból mondom. Nem adok ötleteket.
2012. jún. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
54%
15 vagyok..Élni és élni hagyni.Ezt a mondatot még nem hallottad?A saját lakásában azt csinál,amit akar,nem te fogod neki megszabni.És egyébként hogyha a saját lakásában gyújtana rá,ugyanúgy éreznéd s füstöt.
2012. jún. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
22, te ritka nagy hülye vagy! Hol írtam, hogy egyből bosszút állok, és nem is beszélek vele előtte? A kérdést azért tettem fel, mert kíváncsi voltam, hogy ki mit csinálna, nem a te hülye válaszodra voltam kíváncsi.
2012. jún. 15. 19:16
 25/35 A kérdező kommentje:

23, olvasd már vissza mit írtál!

"A saját lakásában azt csinál,amit akar,nem te fogod neki megszabni.És egyébként hogyha a saját lakásában gyújtana rá,ugyanúgy éreznéd s füstöt."

Most szerinted a saját lakásában gyújt rá, vagy nem?

2012. jún. 15. 19:19
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél légkondit és csukd be az ablakot!
2012. jún. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
55%
Az erkély még a saját lakásához tartozik, úgyhogy ahhoz sincs semmi közöd. Kíváncsi lennék hány éves vagy, mert nekem olyan 14 jön le kb a hozzászólásaidból kérdező.
2012. jún. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 Kripton001 ***** válasza:

Barátaim, olvasgatva a hozzászólásokat, szépen kirajzolódik a magyar mentalitás: vagy fulladjon meg, aki dohányzik, vagy majd bosszúból én is kicseszek vele.

Most komolyan! Értelmes, felnőtt emberek, akik (kényszerűségből vagy önként, ez most mindegy)összezsúfolódva, egészségtelenül közel élnek egymáshoz egy háztömbben, valóban így intézik el egymás között az ügyes-bajos dolgaikat? Ugyan, nem az oviban vagyunk.


Ha zavar a cigaretta füst, intelligensen és higgadtan nyugodtan megbeszélheted ezt a kérdéses szomszéddal. Ha értelmes ember, és több az IQ-ja, mint egy növénynek, akkor elnézést fog kérni, és ha tud, változtat a helyzeten, esetleg közli veled, hogy tényleg nem tud máshol dohányozni. Ez esetben azt hiszem kénytelen leszel elviselni, mindenféle megtorlás nélkül. Annál is inkább, mert lévén, hogy olyan közel éltek egymáshoz, könnyen lehet, hogy egyszer majd te szorulsz rá a szomszédod jóindulatára.

Neked jogod van ablakot nyitni, a szomszédnak is joga van cigarettázni a saját lakásában - ez igaz. Viszont a szellőztetés nem zavar egyetlen szomszédot sem, a cigarettafüst (vagy a hangos zene, a bulizás, stb.) viszont igen...

2012. jún. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Elhiszem hogy nem szereted a dohányosokat!!

Amíg nem szemetelnek vele, azt hiszem a lakás területén mindenki azt csinál amit akar..Peched van, de ha neked magyaráznának, mert teszem azt bundás kenyeret sütsz és utálja az olaj szagot te mit mondanál???

2012. jún. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Ha óránként kétszer bundás kenyeret sütnék és büdösítenék vele, akkor nem csodálkoznék, ha szólnának érte.
2012. jún. 16. 13:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!