Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Állandóan zaklat egy alkoholis...

Állandóan zaklat egy alkoholista ember! Várjam meg míg bántani fog? Vagy mit csináljak? Segítég

Figyelt kérdés
Alkoholista 45 éves ember. Kb 2 hónapja kezdődött mikor kint voltunk a barátnőimmel a kocsmába. odajött hozzánk, de a barátnőm elküldte. Este tesómmal mentem haza és követett meg kiabált utánam ekkor már részeg volt. Utána hétvégén mentem haza a barátnőmmel megálított, hogy lássa rajtam hogy tetszik nekem, adjam oda a számomat aztán összefutunk. Persze nem adtam neki oda. Azóta állandóan követ, még szerencse h a barátnőm mindig hazakísér mert mondta, hogy nem enged egyedül haza. Tegnap is jött utánunk biciklivel, továbbment megállt utána megint jött utánunk, nos letért abba az utcába ahol lakom, aztán a hátsó kapun mentem be. Annyira félek, sötétben nem is merek egyedül kimenni. Szüleimnek már mondtam, apu 1x beszélt is vele, hogy ne zaklasson mert rossz vége lesz, de oda se neki. Mit lehet ilyen esetben tenni? Ha nem bánt addig a rendőrséghez sem lehet fordulni?

2012. jún. 16. 15:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én ezért hordok magamnál paprika sprayt.Amúgy én is faluban lakok és velem is történt hasonló,de szerencsére nem ilyen durva.Csak egy szintén 40+ csöves alkesz elkezdett udvarolni,ha ezt egyáltalán annak lehet nevezni.Ez abban merült ki,hogy nem tudtam magamról levakarni az utcán és egyre undorítóbb megjegyzései voltak.Múlt héten betelt a pohár és elküldtem a faßba.Azóta nem köszön.De jobb így.Megszabadultam egy idiótától.
2012. jún. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!