Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha van 'legjobb barátnőtők/bar...

Ha van 'legjobb barátnőtők/barátotok' rosszul esne, ha a szerelmeteket 'undorítónak' tartaná?

Figyelt kérdés
Most derült ki barátnőmről, hogy az álatalam szeretett fiút, Ő 'undorítónak' tartja... Nem mondta ki, csak rájöttem, pl: 'igénytelen' a kishúgára pl azt mondta 'Jajj de cuki, Ő az egyetlen normális fejű a családban'Őszíntén rosszul esett... Persze nem neki kell, hogy tetszen, de nem gondoltam, hogy ennyire unszimpatikus neki... Ti,hogy reagánátok? Úgy, hogy 'Oké, jó, más az ízlésünk, megértem' vagy úgy, hogy 'azért...a barátom vagy, ennyire nem kéne undorodnod tőle'..?
2012. jún. 21. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az csak jó, legalább nem akarja lecsapni a kezedről..:) Amúgy meg a véleményével ki is törölheti a szebbik felét, hisz nem ő jár a sráccal hanem te. Ha neked megfelel, őt ez esetben le kell pottyantani. Mindenesetre tisztázd vele, hogy oké, hogy nem jön be, nem is kell. De a "tiszteletet" adja meg azzal hogy magában tartja a véleményét.
2012. jún. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ugyan ebben a szituba vagyok. 2 dolgot lehet tenni..vagy a barátot kell mellőzni(amiből kevés van) vagy nem kell a 2nek találkozni,elvégre nem az ő barátja.
2012. jún. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem a barátom, ilyen problémám szerencsére nincs.! Egy srác akibe szerelmes vagyok, majdnem egy éve.! Igen, én is azt gondolom nem érdekel, de olyan jó barátnak hittem, és ezt rosszul fogadtam tőle.! Sosem mondta így ezt ki, csak most:( Elég rosszul esett,mert eddig nem bántotta így Őt sem...=/
2012. jún. 21. 21:02
 4/7 A kérdező kommentje:
Legjobban az esett rosszul, hogy akibe Ő szerelmes, sosem bántottam sem gondolatban, sem amúgy.! Nem volt az esetem soha, de nem tartottam undorítónak, akinek köszönni sem köszönnék.! Én a sráccal úgy voltam 'egy ember, akit a barátnőm nagyon szeret' :)
2012. jún. 21. 21:04
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj mond neki,hogy azért oké,hogy nem jön be neki,de ha ilyen jelzőkkel illeti az neked rosszul esik.

Másrészt meg örülj,mert legalább tuti nem mászik rá.Én már jártam így egy kedves "barátnőmmel"..

2012. jún. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el a barátnődnek, hogy bánt, mait csinál. az őszinteség a legjobb , amit tehetsz!
2012. jún. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki már, de majdnem 'veszekedés' lett belőle. =/ Nem akartam azt sem, elmondtam neki, amit érzek, hogy csalódtam benne.. Bár nem kell, hogy tetszen neki, de nem kéne úgy sem rá néznie mint egy zsák f*sra, már bocsánat.!
2012. jún. 21. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!