Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lanyok ti leneztek egy egyetem...

Lanyok ti leneztek egy egyetemet vegzett kozepiskolai biologia tanart? Mert azt tudom, hogy a szakmunkasokat lenezitek. Akkor lehet, hogy minket is?

Figyelt kérdés
Egy orvostol vagy muszaki mernoktol meg el is hiszem, hogy lenezik, de a tobbi lanytol nehez elfogadni, ha ezt teszik. Nem volt konnyu elvegezni, 87 en indultunk es 5. vegere nar zarovizsgara csak 31 en jutottunk el.
2012. jún. 22. 14:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

nem vagyok lány, de. TANÁR vagy. ez azért nem semmi. ez semmiképpen sem lenézendő, kellenek a jó tanárok nagyon.


21F (gépészmérnökpalánta)

2012. jún. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Én felnézek és tisztelek minden olyan tanárt aki ugyan ezt megteszi fordítva. A nőket meg .... Hidd el van más amiért sokszor igazságtalanul lenéznek minket a nők... am meg még előny is ha tanár vagy :D
2012. jún. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Sokan hiszik, hogy olyan konnyu elvegezni, de ez nagyon nem igy van. Ehy fizika, biologia, kemia vagy foldrajz szak bizony eleg nehez. Amellett meg en ugy vegeztem el hofy meg a regi 4 eves kepzesben biosz-foldrajz szakot csinaltam meg, meg utana egy eves mesterkepzes. Ket szakdolgozatot is irnom kellett, plusz minden even terepgyakorlat, a biosz mellett meg volt.pedagogiai es pszichologiai targyak is boven. Sot meg tanitas is alt. iskolaban meg kozepiskolaban is. Nagyon nehez volt. Nem annyira mint egy gepeszmernoki de kozel ahhoz.Megis van aki lenezi oket. Persze a bscben vegzettek tenyleg kevesebbet tudnak mint mi, de a regi 4 eves kepzes eleg kemeny volt ha hiszi valaki ha nem.
2012. jún. 22. 14:32
 4/27 anonim válasza:
24%
Majd amikor 50 éves leszel, sok kis tini pic-sát tudsz megbas-zni a jobb jegyért.. Ez nem lenézendő. Grat tesó :)
2012. jún. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Bocsanat a sok hibaert, de telefonnal irok es megesik, hogy mellenyomom a qwerty billentyuket
2012. jún. 22. 14:33
 6/27 anonim ***** válasza:
0%

Mindenkit lenéznek aki csóró (függetlenűl attól, hogy hány diplomája van).

Én mindenki menő akinek pénze van (még akkor is ha csak 6 osztályt végzett).

2012. jún. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Koszonom a biztato es nem lekicsinylo kommenteket.
2012. jún. 22. 14:35
 8/27 A kérdező kommentje:
Nalunk a polgarmester 8 elemit vegzett. En kapok kezhez 140 korul, o meg 400 korul. Hol az igazsag?
2012. jún. 22. 14:37
 9/27 A kérdező kommentje:
Bar ha minden igaz es 2013 tol.lesz.penz az oktatasra, akkor kaphatok majd 180 korul, ami nem annyira rossz. De akkor is.ez nagyon kicseszes.
2012. jún. 22. 14:39
 10/27 anonim ***** válasza:
Én egy ideig szerelmes voltam a biosztanáromba. :) Hmm. Rég jutott eszembe. :) Szerintem azok a lányok nézik le őket, akiknek a "milyen pasit akarok?" listájukon a gazdag jelző az első. Persze tény, hogy mi nők vágyunk az anyagi biztonságot nyújtó férfira, de olyan lányt keress, aki elsősorban VELED akar lenni. Tudom, hogy manapság ez elég nehéz, de kitartást! :) 25N
2012. jún. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!