Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lanyok ti leneztek egy egyetem...

Lanyok ti leneztek egy egyetemet vegzett kozepiskolai biologia tanart? Mert azt tudom, hogy a szakmunkasokat lenezitek. Akkor lehet, hogy minket is?

Figyelt kérdés
Egy orvostol vagy muszaki mernoktol meg el is hiszem, hogy lenezik, de a tobbi lanytol nehez elfogadni, ha ezt teszik. Nem volt konnyu elvegezni, 87 en indultunk es 5. vegere nar zarovizsgara csak 31 en jutottunk el.
2012. jún. 22. 14:24
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Gondolom egy 20-23 kozotti lanyt nem annyira nehez felszedni, mert meg azok annyira a gazdag pasikra hajtanak. Azert annyira nem rossz a helyzet, hogy neten kellene lanyokert koldulnom. Megserteni meg nem akartam senkit sem.
2012. jún. 22. 15:09
 22/27 anonim ***** válasza:
:) Ha hiszed, ha nem, 20-23 közötti lányok is hajtanak a pénzre. És nyugodj meg, nem bántottál meg :D Bár szerintem a netes ismerkedés nem "koldulás", a mai világban ez az ismerkedés fajta nagyon megkönnyítheti a rohanó emberek életét.
2012. jún. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy a lanyok nem szeretnek nezen ismerkedni. Legalabbis elolvastam itt a gykn tibb topikot es mind azt mondtak a lanyok, hogy azt a pasit lenezik aki neten nez csaj utan.
2012. jún. 22. 15:18
 24/27 anonim ***** válasza:
Hát, bizonyára könnyebb bmw-vel csajozni, mint neten. :D De én az uramat neten szedtem össze, 7 éve vagyunk együtt. A nővérem munka és harmaddiploma mellett sehogy máshogy nem tudott ismerkedni, és neten találta meg a férjét. És kapásból tudok még 4 embert. Egyik pasas sem lúzer. És mi csajok sem vagyunk sem rondák sem pénzhajhászok. :D
2012. jún. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Mondjuk a 3 diploma mar streberseg nem? Nekem ketto van, de felvettek biologusira is, majd arra is megyek.Csak gyujtenem kell ra, mert szemeszterenkent 305 ezer ft nem kis penz. Meg nem is biztos, hogy megeri. Akkor inkabb kimegyek angolba pakolomunkasnak havi 380 ezerert, abbol 200 at meg felreteszek havonta egy jo sporolassal.
2012. jún. 22. 15:46
 26/27 anonim válasza:

Nem hiszem hogy lenézik,de azért ne általánosíts a fizetésekkel kapcsolatban,tényleg iszonyú alacsony a tanárok fizetése,viszont az életben a kapcsolatok,a határozottság és a talpraesettség az többet ér mint 2-3 diploma,persze az igazi az,ha mindkettő megvan,de nem kell lenézni egy általánost végzettet vagy egy szakmunkást,mert könnyen lehet hogy nincs diplomája,egész életét egy szakterületnek szentelte és nagyon is jó benne.

A lányoknak pedig elsősorban a határozottság és a személyiség a fontos,az,hogy érezzék,hogy lelkileg erősebb vagy náluk.

Persze fontos a pénz,a külső is,de az előbb leírtak nagyon fontosak.

Ne hagyd,hogy megmondják neked hogy mennyit érsz,ha úgy állsz hozzá a lányokhoz,hogy te vagy a főnyeremény és nekik kell érted küzdeniük,az is lesz ;)

2012. jún. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Én nem nézem le, mivel én is biológia szakon vagyok és tudom milyen rohadt nehéz elvégezni ezt a szakot, szóval inkább tisztelem, aki elvégezte
2012. júl. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!