Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lanyok ti leneztek egy egyetem...

Lanyok ti leneztek egy egyetemet vegzett kozepiskolai biologia tanart? Mert azt tudom, hogy a szakmunkasokat lenezitek. Akkor lehet, hogy minket is?

Figyelt kérdés
Egy orvostol vagy muszaki mernoktol meg el is hiszem, hogy lenezik, de a tobbi lanytol nehez elfogadni, ha ezt teszik. Nem volt konnyu elvegezni, 87 en indultunk es 5. vegere nar zarovizsgara csak 31 en jutottunk el.
2012. jún. 22. 14:24
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

(10es vagyok)

Azért ne írd le az összes lányt, nem vagyunk mind ilyenek :D

2012. jún. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:

Nekem két diplomám van, a férjem meg szakmunkás. Kb egyformán keresünk. Mikor összeházasodtunk, akkor rengetegszer megkaptam, hogy "RANGON ALUL" mentem férjhez... Pffff. Ez már bőven a 21. század volt, még csak 28-30 évesek vagyunk.

Egyet tudok tanácsolni, ne akarj mindenképp a tanárságoddal lányt fogni magadnak. Egyszerűen az emberi mivoltodat vedd elő, és ha magadhoz való lányt találsz, neki mindegy lesz, hogy tanár vagy, vagy géplakatos...

2012. jún. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Mo-n az emberek kb 60%a nem keres jobban mint mi. Ez teljesen atlagos fizetes, sot a keresok kb 20%a minimalbert kap vagy az alatt. De ha ez sem eleg akkor tenyleg az atlagos keresetu pasik sem jutnak majd baratnohoz es ki fog halni a magyar nemzet. Majd a kisebbseg szaporodik helyettunk sajnos. . .
2012. jún. 22. 14:54
 14/27 anonim válasza:

Egyébként az a baj, hogy Te saját magadat nézed le, ez kiderül a kérdésedből..Egy orvosnak, vagy műszaki mérnöknek sincs joga lenézni Téged. Miért hatalmazod itt fel őket erre? :(((( Miért nem becsülöd meg magad??, hisz Te tudod a legjobban mennyit dolgoztál érte, hogy elvégezd az egyetemet.

Ameddig magadat nem fogod tisztelni az elért eredményeidért, és a munkádért, más sem fog.

(az a hozzászóló vagyok, akinek szakmunkás férje van..)

2012. jún. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
12 -es. Szerinted en visszaelek azzal hogy tanar vagyok es a jobb jegy remenyeben a 16-18 kozotti lanyokat huzogatom? Nem vagyok olyan.
2012. jún. 22. 14:56
 16/27 anonim ***** válasza:

Ha jó pedagógus vagy, aki tényleg elhivatott, akkor szerintem szuper!:) Nekem speciel csak azokkal a tanárokkal van problémám, akiket nem érdekel, hogy mi lesz azokkal a fiatalokkal akiket tanítanak, ha egyáltalán tanítják őket. Jó pedagógusból viszont óriási hiány van.:(


Nem mellesleg nekem középiskolában a biológia volt a kedvenc tantárgyam, így számomra nagyon sokat jelentett, hogy jó volt a tanárom. A mai napig hálás vagyok neki.:)

2012. jún. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Nem is arrol van szo, hogy egy tanart leneznek, mert aki olyan az.nem tudja, hogy mennyit dolgozunk erte. De teny es valo hogy a legtobb lany lenezi a szakmunkasokat valamiert. Pedig nem tehetnek rola hogy azok lettek,ha ahhoz ertenek. De te legalabb nem vagy olyan.
2012. jún. 22. 14:59
 18/27 anonim válasza:
Meg sem fordult ilyesmi a fejemben, még a feltételezés is sértő, már ne haragudj! Én azt képzelem Rólad, hogy normál értékrendű fiatalember vagy, és meg sem fordult ilyesmi a fejemben. Talán nem kellene a jó szót is támadásnak venni. Láttam, más utalt erre, de én biztosan nem....
2012. jún. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
10es vagyok megint. Van ilyen ismerősöm, aki csak pénzesebb pasikat keres magának, és hidd el, hogy van belőlük néhány.. Mindig talál olyan pasast, akinek a fizetése jócskán meghaladja a magyar átlagot..
2012. jún. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Nézd, vitatkozhatunk itt nézetekről, meg országos problémákról és mentalitásról, de a kérdés az, hogy mit szeretnél. Ha lányt szeretnél magad mellé, akkor ne ragadj le a ennél, ess neki a keresésnek! Nagyon tudom ajánlani az internetes társkeresőket, ahol ha jól töltöd ki az adataidat, akkor csak olyanok fognak írni neked, akiknek szimpatikus vagy.
2012. jún. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!