Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nektek milyen furcsa szokásait...

Nektek milyen furcsa szokásaitok vannak?

Figyelt kérdés

Olyasmire gondolok, amit rendszeresen csináltok, de más kicsit furán néz emiatt rátok :D


Én pl imádok mezítláb lenni, itthon állandóan, még az udvaron is papucs nélkül vagyok, sőt néha még a munkahelyemen is leveszem a cipőm :D Illetőleg minden áldott reggel (már évek óta) tejes kávét iszom. Ez a reggelim és ettől nem szeretek eltérni. Ha nem iszom tejes kávét, akkor hisztis vagyok :D


2012. jún. 23. 13:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Csakhogy én nem ezt irtam.
2012. jún. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
Néha beszéd közben úgy, hogy nem veszem észre más idegennyelvek szavait használom. (gondolom azért, mert elég sok angollal, némettel, japánnal, miegymással veszem körbe magamat és ráállt az agyam a használatukra) Engem nem zavar, a barátaim idegbajt kapnak tőle. És van rá egy kis kényszerem, hogy legyen egy kis rendetlenség körülöttem: mindegy, ha csak egy füzetet dobok le a földre vagy a papucsomat a szoba közepén hagyom, csak ne legyen teljesen rend. Ujjropogtatás! Idegel, ha valaki ropogtatja az ujjait. Most így hirtelen ennyi jutott eszembe.
2012. jún. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Azta, azt hittem, csak én tolom be állandóan a fiókot, és zavar, ha nincs teljesen betolva. Apum viszont sose tolja be, én meg mindig odamegyek, és betolom. :)


20/L

2012. jún. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

a gyakorizáson kívül?

most nem jut eszembe...:D

2012. jún. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem bírom ki, ha nyitva van egy ajtó :D Egyedül a konyhából az udvarra nyíló ajtó lehet nyitva.

A tollakra mindig visszarakom a kupakot vagy kinyomom. Még akkor is ha más tolláról van szó.

Miközben tv-t nézek mindig kell egy digitális óra a tv mellé amire rá tudok nézni, még akkor is ha nem megyek sehová vagy nincs különösebb műsor amit nézni akarok.

Még van egy pár de így most nem jut eszembe, de szerintem minden embernek van valami dilije :D

2012. jún. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Én is szagolgatok meg nyomkodok dolgokat. A szimmetriás is megvan, csak úgy, hogy a forgást kell megcsinálnom visszafelé is. :) Evés előtt muszáj kezet mosnom, főzés közben meg folyton mosom a kezem. A legnagyobb melegbe is kell egy kis takaró a derekamra. Nem bírom, ha a takaró gombjai a fejemnél vannak. A szendvicset előbb körberágom és a végén eszem meg a közepét.

Most nem jut eszembe több. :)


#7 - A hazaérés után átöltözés és kézmosás miért furcsa? Nekem is alap. :)

2012. jún. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

erről a szendvicsesről jutott eszembe, hogy én ezeket a csoki szeleteket mint pl snickers meg úgy eszem, hogy előbb lerágom róluk a csokit és utána eszem meg a karamellás tölteléket :D elég gusztustalan.


Egyébként buszon kedvenc helyem nekem is van. Elég csúnyán tudok nézni arra, aki elfoglalja.

2012. jún. 23. 21:47
 18/20 anonim ***** válasza:
Az én furcsa szokásom, hogy a szobában mosom meg a fogam, mivel sokáig mosom, és nincs kedvem egy helyben ácsorogni annyi ideig a fürdőszobában a tükör előtt. Amúgy sem kell hozzá tükör, nekem nem fontos, hogy lássam, mit csinálok. Így közben tudok tévézni, a neten olvasgatni, legalább nem unalmas. Persze öblíteni kimegyek nyilván.
2012. aug. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Az én furcsa szokásaim:

-a buszon nekem is van kedvenc helyem, de mindegyik buszon ez másik, sőt külön hely van arra is, ha rossz kedvem van.

- nem bírom, ha valaki nem csukja be az ajtót rendesen...konkretan agybajt kapok a behajtott ajtóktól

- néha csak random elkezdem nyomogatni a barátaim kézen az ereket, amit ők utalnak, de nekem ez kényszeres. Ha rossz kedvem van, ez mindig felvidít.

- ha valami nem párhuzamos, vagy merőleges, akkor muszáj megigazítanom, illetve nézni sem -bírom, ha valaki pl a füzetében kihagy oldalakat, sorokat random, ez nem tzdom miért van, de idegesít.

- ez a szimmetriás dolog nekem is van, de olyan szinten, hogyha beverem a karomat, akkor a másikat is be kell vernem hogy jó legyen

- a buszról mindig úgy szállok le, hogy ugrok egy nagyot. Ez elengedhetetlen.

- utálom ha valaki bizonyos hangokat kiad, kepes vagyok rászólni ezért. Ilyenek például az "apahangok", amiket apa ad ki néha, és ilyen csámcsogás, krákogás stb., illetve utalom azt a hangot, amikor valaki eszik.

- ez nem tudom mennyire tartozik ide, de talán másoknak furcsa lehet, hogy bármikor ha elmegy mellettem egy szirénázó mentő/rendőr/tűzoltó autó, keresztet vetek. Bárhol, bármilyen helyzetben vagyok is.


Ezek alapján amúgy elmebetegnek tűnhetek:) Minden rendben azért, ne aggódjatok😅

2022. máj. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Jó sok van és ilyen nem túl morbid fétisek amikre büszke vagyok többé vagy kevésbé! 😀
2023. nov. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!