Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Észrevettétek már, hogy a...

Észrevettétek már, hogy a hivatalokban szinte csak bunkó ügyintézőkkel lehet találkozni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 15:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
45%
Észre.
2009. júl. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
61%
ja és azt észrevettétek hogy a hivatali dolgozók naponta hányszáz idióta barmot szolgálnak ki? és nyelim le hogy le.k anyázzák meg egyebek őket, amiről nem is tehetnek? és lehet hogy a 101.-re már ők is ingerültebbek?
2009. júl. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
23%
utolsó válaszolónak igazat adok! 100%-ban! Ha normálisan szólnak az ügyintézőhöz,akkor ő is normálisan szól vissza.
2009. júl. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
42%
A másodiknak igazat adok,ugyan ez megfigyelhető az üzletekben is.Néhány ügyfél iszonyú sötét.Ezektől való megszabadulást kivárni sem egyszerű,mint a következő a sorban.
2009. júl. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Én ma időpontot kérni mentem be, az ügyintéző még csak nem is köszönt vissza.:D Ezt követően pedig olyan flegma volt velem, hogy az csak na. Nem lehet vmi leányálom hivatali ügyintézőnek lenni, de azért azzal aki normális vele, azzal legyen már normális ő is.. :D
2009. júl. 7. 17:49
 6/22 A kérdező kommentje:

17,10

Én normális voltam vele, ő mégsem volt az.

2009. júl. 7. 17:51
 7/22 anonim ***** válasza:
25%
Én mindig kedvesen, tisztelettudóan viselkedtem ezekkel az emberekkel, egy őszinte mosollyal az arcomon és eddig legtöbbször viszonozták is, de még bunkó ügyintézővel nem találkoztam, ha találkoztam volna is, azt is meg tudnám érteni, a felülírott okokból kifolyólag és nem hőbörögnék.
2009. júl. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
25%
Ezek szerint nekem mindig szerencsém volt, mert engem csak kedves ügyintézőkkel hozott össze a sors!
2009. júl. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Én se hőbörögtem, csak szomorú lettem mert én kedves voltam vele, ő meg épp az ellenkezője.:S Na mindegy, még fiatal vagyok, biztos azért.. Mindenesetre remélem azért soha nem kell ügyintéző munkát végeznem. Legközelebb tudni fogom, hogy náluk az ilyen viselkedés általában a megszokott. :D

Köszi a válaszokat , üdv !

2009. júl. 7. 18:43
 10/22 A kérdező kommentje:
Akkor remélem én is kedvessel találkozok legközelebb! ;) nem ilyennel, mint akivel ma.:S
2009. júl. 7. 18:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!