Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi volt a legviccesebb,...

Mi volt a legviccesebb, legégőbb dolog ami eddig buszon történt veletek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 28. 10:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legviccesebb az volt, mikor fogadásból egy sikolyálarcban kellett elbuszoznom a suliban/plusz fekete nagykabát, fekete csizma/. Az emberek arckifejezésétől szakadtam meg a röhögéstől:D Égő dolgok: Mikor a Solaris buszok megjelentek nekem még szokatlan volt h nem kell három lépcsőfokot lépni, így párszor előfordult h konkrétan felestem a buszra. Legutóbb beült mellém egy jó büdös hajléktalan, de nem mertem felállni vmiért, folyamatosan bámult rám. Mikor leszállt leült mellém egy kissrác, a haverja meg állt. A szemem sarkából láttam h a srác megböki a haverját és rám mutat. Odanéztem és áttam h a mellemet bámulják, mert az ingemről lepattant a gomb.
2012. jún. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Siettem a felszállással, mert indulni akart a busz. Felrohantam, kapaszkodás, közben hátra néztem, jön-e barátnőm, majd meglepődve tapasztaltam, hogy dőlök el a kapaszkodóval együtt.

Hát nem egy néni seprű nyelébe kapaszkodtam? :D

2012. jún. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Egyszer reggel 7 óra tájt ülök a 139-esen... és hallgatom a zenét... kicsit beleéltem magam... erre oldalra nézek és csaj osztálytársam ott ül a túlodalon.... (mellesleg a csaj nem volt kispályás...) csak rám mosolygott és ennyi :D
2012. júl. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Mindig is bajban vagyok az ernyőmmel... egyik nagyon esős nap összezártában lezuhanyoztattam valakit... :( Szégyelltem magam!

Azóta nagyon igyekszem már előre összecsukni az ernyőt, de legutóbb is úgy sikerült felugranom, hogy lepermeteztem az ajtó környékét (bár szerencsére épp nem volt ott senki).

2012. júl. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Velem is az fodult elő (többször is), hogy eszembe jutott valamilyen vicces idézet egyik haveromtól, vagy bárhonnan és ezen elkezdtem röhögni magamban. A baj az volt, hogy magán az idézeten már nem is röhögtem volna, csak megláttam néhány arcot amint rám néztek és hazáig nem bírtam visszatartani, mert folyamatosan ez járt a fejemben.


A legviccesebb mégis az volt, amikor konkrétan egy idős pali egy fával felszállt a buszra, ami olyan 3 méteres volt, és rendesen gyökere megvolt, meg levelek rajta és még földes is volt. Más csak csodálkozva bambán nézett rá, én meg annyira elröhögtem magam, hogy barátnőm inkább azt mondta szálljunk le pár megállóval hamarabb. Na utólag már persze sajnáltam, hogy kellemetlen helyzetbe hoztam :D

2014. júl. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Egyik reggel késett a busz, és irtó nagy tömeg volt rajta. Haverommal valahogy felpréseltük magunkat rá. Haverom mögött szorosan már álltak emberek. Erre ő nem zavartatva magát befingott egy jó paprikásat, pont a mögötte álló férfi táskájára.
2015. jan. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Még kislány koromban hosszú szoknyában szálltam fel a buszra.Ráléptem a szoknyám elejére és orra buktam, mint egy krumplis zsák.Nem volt túl felemelő érzés.
2015. jan. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Nekem van elég sok xd. Jöttem haza suliból már sokan voltak beültek mellém aztán láttam hogy elalszik és rámdőlt aztán mire a végállomáshoz értünk költögettem hogy kelljen fel és engedjen ki xD nagyon gáz volt. Meg volt olyan ekkor is suliból jöttem hogy egy csapat srác felszállt és valahogy az egyikük kiszemelt magának és elkezdett egész úton nézni meg kacsingatni aztán a végén már az összes haverja rajtam röhögött, de ez már nem első eset. Egyszer volt olyan is hogy egy srác behányt és lehányta egy csávónak a táskáját annak szegénynek meg le kellett szállni de nagyon undorító volt. Volt olyan is mikor nyitott ajtóval ment a busz valamiért nem csukódott be hiába próbálta becsukni a sofőr :D voltak storyk az biztos most hirtelen ennyi jutott eszembe de rengeteg van.
2021. okt. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!