Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyedül vagyok otthon egész...

Egyedül vagyok otthon egész nap, mit csináljak?

Figyelt kérdés
A szüleim sokáig dolgoznak minden nap, és nem nagyon vannak barátaim, akikkel programokat csinálhatnék, csak egy-két ember, de ők elég messze laknak tőlem.. egyedül nem szívesen megyek el ide-oda. Általában sokáig alszok, utána olvasok, netezek, tévézek.. Egész nap egyedül itthon nagyon rossz érzés, nem szeretném, hogy így teljen el az egész nyaram. Tudnátok ötleteket adni kérlek egy 16 éves félénk lánynak? Köszönöm előre!

2012. jún. 28. 17:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
uszoda? nyelvtanfolyam? kirándulás valakivel?
2012. jún. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
A lakásban nem is fogsz barátokat találni, ahhoz ki kell mozdulni. Menj biciklizni, menj strandra, és ismerkedj! Menj ifjúsági klubokba, nyelvtanfolyamokra, vagy valami más tanfolyamra.
2012. jún. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Kezdj el egy sportot vagy tanulj nyelvet. Nézz filmeket idegen nyelven.
2012. jún. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Menj el futni, bicózni, változtass magadon és szerezz barátokat. Takarítsd ki a lakást, tanulj meg főzni-sütni.
2012. jún. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
nézz sorozataokat angolul vagy amilyen nyelven tanulsz
2012. jún. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

Ha anyuddal megbeszélitek, hogy egyik nap az által felírt cetlivel elmégy bevásárolni és hazaviszed, bepakolod a hűtőbe. Ennyivel már segítettél neki. Esetleg rendet raksza konyhába, a lakásban, a saját szobádban mindenképpen. Elmosogatsz, összerakod a mosnivalót stb.

Ezzel mondjuk elment a délelőttöd.


Másik napon felvállalod, hogy valami egyszerű vacsit te főzöl meg, amikorra hazaér a család. Ezzel gyakorlod a főzést.


A nap további részében pedig ahogy az előttem szólók írták, csinálj magadnak programot, szerezz barátokat, menj strandra, könyvtárba stb.

Ne ülj a 4 fal között, az nem jó neked sem, a falaknak sem! :)))

2012. jún. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Osztálytársaiddal nem tudsz találkozni, mehetnétek fagyizni, sétálni, strandra,stb.
2012. jún. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
Pasizz be! :)
2012. jún. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
20%
utolsónak igaza van, regelsz pl ; csajokespasik.hn, és ott találsz magadnak egy pasit, azt találkozol vele, nincs otthon nálatok senki, ha majd össze jössz vele, akkor legalább tudtok szex-szelni.
2012. jún. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 ava87 ***** válasza:
82%
Ha ennyire ráérnék, tuti, hogy a fél napomat kint tölteném a városban vagy a természetben és fotóznék. Nem mintha profi lennék, és nem is valami nagy eresztés a gépem, de gyakorlat teszi a mestert, és különben is, engem szórakoztat a dolog, ennyiért már megéri :) Vagyis megérné, de hát nem érek rá ennyire. Te nem szeretsz ilyesmit csinálni? Ez már egy jó ok arra, hogy kimozdulj, jössz-mész egész nap, felfedezed a várost meg a környéket, hiába laksz ott, de ilyenkor nem csak arra mész, amerre kell, hanem csak úgy, az orrod után. Én kisebb megszakításokkal 20 éve élek ugyanabban a városban, de még mindig tartogat meglepetéseket.
2012. jún. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!