Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kicsinál a szomszéd! Mit tegyek?

Kicsinál a szomszéd! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudtam hova írjak,hát remélem itt azért tudtok segíteni!

Szóval panelban élünk,egy csendes lépcsőházban!...vagyis azt hittük csendes...

Kb tavaly ősszel alánk költözött egy c. nő(34) a férjével(50)!Egész nap ordibálnak egymással,a pasi alkoholista a nő meg egy szakadt idegbeteg r*banc!

Na eljött a karácsony és ezek szent este abból álltak hogy ,dobálóztak,dulakodtak meg visítoztak,meg őrjöngtek!Megjegyzem csukott ablaknál hallottuk hogy ugatnak egymással!Lekiabáltunk nekik az ablakból,de még nekik állt fentebb,na persze mikor már a rendőrséggel fenyegetőztem bocsánatot kértek!Mondom a biztonság kedvéért csak kihívom a rendőröket hogy nyomatékosítsak a kérésünket!Erre feljött a nő és megkérdezte hogy mi volt a probléma....?????:O Elmondtuk neki hogy ez egy csendes lépcsőház,itt az is hallatszik ha valaki egy nagyobbat fingik a budin,és hogy itt nem divat az ordítozás mert nem egy emberhez kell alkalmazkodni hanem sokhoz,szóval jó lenne ha alkalmazkodna,de ha nem tud takarodjon tanyára vagy bánom én hova!Persze elsztorizgatott hogy a férje veri és hogy épp válnak és hogy neki milyen sz*r az élete(persze melléksztorinak mi tudjuk,de nem is titkolja hogy egy huszonéves gyerekek csalja az urát...)

Na szóval az nap csönd volt!Persze azóta megy a történet ugyan úgy,ő visít,az ura őrjöng és most már beszerzett az előző házasságából született 2 kölykét akik szintén szeretnek előszeretettel az erkélyen visítozni!

Ma arra ébredtem hajnali 5kor hogy ordibálnak egymással és ez így megy napról napra,hétről hétre!ma már nem bírtam tovább sírógörcsöt kaptam!Éjszaka is kiabálnak úgy 22ig 23ig meg hajnalba is!Mikor alszanak?Egyszerűen már utálok itthon lenni mert egész nap őket hallgatjuk!Hiába szóltunk nekik,hiába hívtuk a rendőrt!Ja és mi csak a felette lakók vagyunk,de panaszkodik rájuk 5 emelet,a saját emelete,lefele 2 meg felfele is 2!Ráadásul idős nénik meg kisbabák is vannak és abszolút nincsenek tekintettel senkire!A rendőrt csak azért nem hívtam ki mert úgy gondolom van itt még pár ember akit zavar és majd ők kihívják de persze mindenki inkább csendben tűr mert mint említettem c.-ok és ahogy beszélnek....szóval egy 70 éves néni nem sokra menne náluk!A rendőr azt mondta hogy ha többször kihívom őket feljelentik majd előállítják őket,de mivel nem lehet névtelenül feljelenteni én biztos nem fogok bíróságra járni meg tanúskodni hogy ezek állatok!

Nem tudtok esetleg valami megoldást?Már írtam a lakás tulajdonosának abban a reményben hogy csak albérletbe van kiadva és kirakja innen őket!Fogalmam sincs mit csináljak,de így élni nem lehet!:S 4 óra alvással meg gyomorideggel kelve!


2012. jún. 29. 09:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha más jelenti fel őket, akkor is jó eséllyel hívnak be tanúnak titeket is. Szóval szinte mindegy.
2012. jún. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
2012. jún. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel cigányok ,ezért a rendőrség semmit nem fog tenni mivel az rasszista támadás lenne,hiszen a hangos beszéd az ő kulturájukhoz tartozik ,szóval vagy veszel egy füldugót vagy költözöl.
2012. jún. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Áztasd el őket hetente. Hátha megunják és elmennek.
2012. jún. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
Azért van ám Neked is stílusod: "ugatnak, takarodjanak, kölykeik..." Szerintem így nem mentek velük semmire, erre csak jobban begerjednek. Normális, emberi hangon nem megy? Nem védem őket, de lehet meg kellene próbálni normálisan beszélni velük, szép szóval többet elértek talán. A tulajt meg nem érdekli, nem ő él ott, nem zavarja, örül a az albérleti díjnak, a többit magasról lesz.rja. Nálunk is volt ilyen, sokáig nem érdekelte a tulajt, mind addig, míg egyszer fölgyújtották a lakást, elaludtak, a a gyertya meg eldőlt. Mondjuk ők nem ordítoztak, csak hagosabban beszéltek.
2012. jún. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ez azért nem így működik hogy mert a kultúrájuk...ez egy panel ahol alkalmazkodni kell és ha ők nem tudnak akkor menjen oda ahonnan jött és űzze a kultúráját ahogy tetszik!Tényleg csendes lépcsőház volt,sose volt ilyen probléma mert vannak itt ismerősök akik régóta itt laknak!Amióta ezek ide költöztek csupa szemét a lift,cigi szagú,koszos stb stb!

Már én is ezen gondolkozom hogy teledobálom az erkélyt vagy nyakon öntöm őket vagy nem tudom de így élhetetlen a lakás!Annyira fáradtak vagyunk,mert nem tudunk pihenni!

2012. jún. 29. 10:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindig ez van, éjjel, nappal?
2012. jún. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%
Pedig így megy,máshol sem tesz semmit a rendőrség a cigányok ellen sokkal durvább esetekben sem,de ha sokat ugrálsz téged fognak megkéselni.
2012. jún. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos, a cigány "védett faj": kedvére hangoskodhat, késelhet, ölhet, rabolhat stb. stb. Cigány ellen nincs orvosság (ma még).
2012. jún. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!