Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen ruhát/egyéb áhított...

Milyen ruhát/egyéb áhított dolgot vásárolnál magadnak, ha megtehetnéd?

Figyelt kérdés
Nem BMW-re meg 100 milliós házra gondoltam, hanem HÉTKÖZNAPI dolgokra, (ruha, ékszer stb.).
2012. jún. 29. 20:45
1 2
 11/18 anonim válasza:
100%
Én egy utazást vásárolnék valahova tengerpartra, (igaz ez nem annyira hétköznapi kívánság) csak ketten a párommal, mert mi egyszer voltunk külföldön (nászúton) és azóta se és ennek már 12éve! Istenem de jó is lenne, de ez csak egy álom marad!
2012. jún. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Beállok a tetkós sorba, bár nekem már van 2. Szeretnék régóta egy harmadikat, egy tengeri csikót szerettem volna régen a csípőmre a gerincemre. De mióta megvan a fiam, azóta inkább a nevének a kezdőbetűjét szeretném, de a párom nem szereti a tetkókat, meg már így 30 fölött nem biztos, hogy még egyszer belevágnék.
2012. jún. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
9. vagyok.Meglepő hogy ennyien szeretnénk tetkót.Én meg azt hittem majd jönnek a negatív kommentek de nem.A férjem meg a 16 éves lányom egyre győzködnek,de én nem merem megtenni.Nem a fájdalomtól félek,attól hogy kinevetnének.Pedig 20 éve vágyom rá.
2012. jún. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nekem van kettő tetkó, mindkettő a lányommal kapcsolatos. De még szeretnék a későbbiekben:-)

Egyébként néhány új ruha jól jönne, nem érzem jól magam mostanában semmiben:-S

2012. jún. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy Muránón készült üvegszobrot... Annyira szépek voltak (és olyan drágák :(


(Meg végre egy normális fehér szandált. 3 hónapja keresek Bp.-en egy normálisat, és megfizethetőt, de nem találok.)

2012. jún. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez egy elég drága lenne, de Londonba eljutni és megnézni színházban a Frankensteint, Benedict Cumberbatch főszereplésével. Szerelmes vagyok a pasi hangjába, szóval ez egy olyan dolog, amiért ölni tudnék.


A másik az lenne, hogy találjak végre egy normális sálat. Volt egy hosszú, vékony anyagú, sötétzöld, de sikerült elhagynom most télen, pedig imádtam. Az óta nem találok normálisat, ami nem irritálná a nyakamat és normálisan is nézne ki.

2012. jún. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Jön egy újabb tetkós. :D Nekem bőven van, de a cél a majdnem teli test. :D (jelenleg két felkar, mellkas, lapocka)

Amúgy rengeteg ruhát vennék magamnak, millió könyvet, ékszereket, cipőket, mivel beteg a bőröm arra sok minden krémet, páromat kényeztetném szívesen, amire vágyik. :)

22/L

2012. jún. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ha ruha, akkor egy normális anyagból készült, nem fakuló, nyúló, szűkülő, gagyuló pólót, amin egy "Think different" felirat ragyog :D


Amúgy meg laptop. 5 éves az asztalim, most készülök venni egy remek laptopot, megfizethető áron. :) Már várom.

2012. júl. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!