Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Aki leszokott már arról, hogy...

Aki leszokott már arról, hogy mindig mindenhonnan elkéssen, adna valami tippet, hogy hogy tudnék én is leszokni erről?

Figyelt kérdés

Nagyon unom, hogy mindenhonnan elkések! :( Fogalmam sincs, hogy hogy fogjak neki, hogy változtassak ezen. Hiába határozom el, hogy na mostantól időben indulok... Megint csak elkések. Járt már így valaki, aki aztán kimászott ebből?

Köszönöm a válaszokat!



2012. júl. 5. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Én leszoktam.


Minden találkozót fél órával előbbre írtam be a naptáramba, és úgy viselkedtem, mintha tényleg akkorra kéne odaérnem. Illetve még most is ezt csinálom. Így mindenhova kb. 5-10 perccel korábban érkezem meg.

2012. júl. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én rá sem szoktam... Soha nem késtem el, 1-2 kivételtől eltekintve. De azok is olyanok voltak, hogy baleset, MÁV sztrájk miatti giga dugó stb.
2012. júl. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én elkezdtem buszozni (suli miatt, másik városba) Ennyit még nem hiányoztam sehonnan :D
2012. júl. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én, mert mindig fontos emberekkel találkoztam(randi, barátok) és nem akartam hogy nehezteljenek, hogy kések, ezért 15 perccel előbb átlagban már ott voltam és ez így bevésődött.
2012. júl. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Állítsd előre az órádat. Komolyan. Nálam kicsit fordítva van, régen mindig, minden körülmények között halálpontos voltam, aztán az utóbbi években a nem igazán fontos eseményekről elkezdtem elkésni, de pl. a fürdőszobában előre van állítva az óra, hogy készülődés közben lássam.
2012. júl. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Első: erre én is gondoltam, de mivel tisztában vagyok vele, hogy csalok, ugyan ott vagyok, ahonnan indultam...

Utolsó: Erre is gondoltam, de csak a saját órámat állíthatnám át, pl. az előszobait nem, mert más is látja, és sokszor nézek rá arra indulás előtt.


Hiába fontos ember, hiába fontos találkozó, valahogy mindig sikerül elkésnem! :( Nagyon rossz, mert sokszor emiatt történik valami rossz vagy maradok le valami jóról, fontosról. De még ennek tudatában sem sikerül odaérnem. :(

Na majd jobban igyekszem! Meg megpróbálom átverni magam a találkák időpontjával, hátha... :)


Köszönöm a válaszokat.

2012. júl. 5. 23:16
 7/7 anonim ***** válasza:

Én mindig megtervezem az indulást.


A lépések:


1. Hány órakor kell elindulnom, hogy tuti odaérjek?

2. Meddig tart a készülődés az indulásig?

3. Mikor kell felkelnem/elkezdenem, hogy legyen időm elkészülni?


A lépések között beállíthatod az órádat/telefonodat hogy figyelmeztessen az időpontra.

2012. júl. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!