Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A szegények miért várnák el,...

A szegények miért várnák el, hogy a gazdagabbak adjanak nekik?

Figyelt kérdés
Sokat hallok ilyet, hogy miért nem lehet egyenlő mindenki, meg a szemét gazdag emberek miért nem adnak azoknak akik szegényebbek... de ugyan miért kéne adni nekik? Keressék meg ők is maguknak. Keressenek egy jobb állást, fogjanak olyanba amiben jó lehetőség van és máris jobban állnának. Ehhez már lusták vagy mi?
2009. júl. 10. 21:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
Én még ilyenről nem halottam:)
2009. júl. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
A gazdagok akiknek a többsége a legkevésbé sem tisztességes úton szerezte a vagyonát,meddig akarják még a szegények bőrét nyúzni???A tolvajok országában élünk,és a a tolvajoknak fáj az igazság?Röhej...
2009. júl. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%

A szegények jobban megdolgoznak az éhbérükért, mint a gazdagok a felesleges luxusért. Jobb állást? Nem lehet mindenki egy világcég igazgatója. És nem mindenkinek van meg a TŐKÉJE egy vállalkozáshoz... konkrétan senkinek, mert a szegény azért szegény, mert nincs pénze.


Anyuci, apuci hány millával dob meg téged havonta?

2009. júl. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Igaz, nem minden gazdag tisztességes úton szerzi a pénzét, de ő szerzi magának akkor is. A szegények meg még elvárnák hogy adjanak nekik. Mintha ők nem tudnák maguknak megkeresni azt a pénzt, jaj dehogynem... ha összeszednék magukat igenis sikerülne. De ők inkább csak a csodára várnak és nyomorognak tovább.
2009. júl. 10. 21:59
 5/24 anonim ***** válasza:
29%

egyáltalán nincs igazad...a gazdagok jó része kemény munkával szerezte meg a pénzét ami együtt jár azzal, hogy alig látja a családját

a szegényeknek meg annyit, ha tanultak volna rendesen lenne jól kereső állásuk :P

2009. júl. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
10%
utolsó vagyok és ez a 2.nak ment
2009. júl. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%
Nem kértem senkitől semmit soha.Sok dologba belementem h lakásom és kocsim legyen.Megszereztem ezeket.Nem vok gazdag,de soha senkitől semmit nem kaptam.Ne gyere nekem ezzel a szar dumával.Kérjél apucitól aki lenyúlta az állami vagyont semmiért,ő majd ad neked.
2009. júl. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
21:58 Anyuci apucival házában élek, de a saját pénzemből... 17 évesen. Nem hiszem hogy bárki más ne tudná ezt megtenni ha nekem sikerült. Jól élek, mindenem megvan, én fizetem magamnak a külföldi nyaralást, a drága ruhákat és sorolhatnám... mindezt a hobbim által szerzett pénzből. Nem egy nagy dolog. Ezért is nem értem azokat akik nyavalyognak hogy "kajára is alig jut...". A szegények azért szegények mert nem tesznek semmit hogy másképp legyen.
2009. júl. 10. 22:05
 9/24 anonim ***** válasza:
81%
Te ostoba...Anyádék nélkül hol lennél?Ha szülők nélkül állami gondozásban nőttél volna fel..Hülye
2009. júl. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
83%
Mi az a hobbi? Lopás? :) Épp most olvasgattam, hogy miért hiszik azt az emberek, hogy a gazdagok nagyképűek, hát itt egy példa: az IQ teljes hiánya... Addig örülj, amíg ott vannak a szüleid... De arra az ominózus hobbira kíváncsi lennék...
2009. júl. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!