Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti csináltatok már kamu fb...

Ti csináltatok már kamu fb profilt?

Figyelt kérdés

Én nagyon sokkal találkozom, és most nem a "Egy Csoki" és társaira gondolok, hanem egy "élő ember"-nek látszó profil, esetleg azért, hogy valakit bosszants vele.

Mi volt az oka(1), hogy csináltad(2), és hogy sikerült(3)?


Előre is köszi az értelmes válaszokat!



2012. júl. 7. 22:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én pl. nem, de az előző jól megcsinálta a profilját, ahogy írta is.



Egyébként szerintem nem érdemes, nincs értelme. Ha valamit megszeretnél tudni, kérdezz, beszélgess. Hátulról soha nem illik támadni, vagy hogy mondjam.

Egyébként igen, még pár éve esetleg szintén játék miatt csinálhattam volna, de akkor is inkább hagytam a fenébe. :)

2012. júl. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Párszor. Kétszer azért, mert kellett a szomszéd egy játékhoz, és az akkori ismerőseim nem játszottak.

Egyszer meg azért, hogy névtelenül kioktassak egy illetőt, aki szidta a barátaimat, mert meg merték neki mondani, hogy másolt rajzzal nem illendő nevezni rajzversenyen.

2012. júl. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!