Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csináltatok már kamu msn-t...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináltatok már kamu msn-t hogy leteszteljétek a párotokat? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 02:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem.. csúnya dolog... amúgy hány éves vagy?
2010. júl. 30. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
18 de nem azért kérdem mert ezt csinálom vagy akarom csak érdekel.
2010. júl. 30. 02:24
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. egyszer csináltam ilyet akkor is azért mert a barátaim elmondták h láttak a bnőmet 1 másik pasival smárolni... És kiderítettem kamu msn felhasználóval hogy télleg van köztük vmi... igaz jó vége lett de akkor is csúnya dolog (jó vége=nem csinálhatott belőlem bolondot...)
2010. júl. 30. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem, számomra a bizalom még jelent valami.
2010. júl. 30. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Ha olyan helyzet lenne, mint az elsőnél, akkor én is megcsinálnám. De csak úgy, minden ok nélkül bejátszani, elég visszás a dolog, el lehet vele rontani, egy jó kapcsolatot.
2010. júl. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
hát, nekem inkább csak olyan volt hogy már szakítás után vettem fel a srácot msnre kamu felhasználóval. a saját személyemben nem tudtunk rendesen beszélni, mindig veszekedés lett belőle pár mondat után.. nekem pedig egyszerűen szükségem volt rá, hogy beszéljünk még ha nemis szóban.. írásban. amúgy egy ideig tökre kielégített ez a kis csel, de utána fájt h nem tudja h milyen jókat tud még mindig beszélni velem .. :D ..
2010. júl. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
huhh ez tényleg elég szemét dolog.. viszont én jopárszor megcsináltam már. Egyszer volt h egy fiuval 3hónapig beszéltem igy msnen a saját msnembe meg nem mertem felvenni. Nagyon tetszett de belsö tulajdonságai alapján már nem. Igy nem is bántam meg h nem a sajátba vettem fel. Minndenap beszéltünk volt h hajnalig beszéltünk. De amilyen jol néz ki olyan butácska is. Mai napig nem derült ki.
2010. júl. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Milett a vége? csalódás.
2010. júl. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha lenne okom gyanakodni én csinálnék... például ha sokat maradna ki, vagy elhidegülne tőlem stb. Az egyik barátnőmnek kétségei voltak, neten ismert meg egy férfit, aki külföldön dolgozott, de gyanús volt neki a fazon, mert miután összejöttek személyesen is nem törölte a társkeresős adatlapját és megnéztük mindig, hogy minden nap többször belépett..Én játszottam el a csali szerepét, először regisztráltam, majd írtam neki, volt e-mail és msn. Persze kamu randi lett a vége, de legalább dobta a pasit. Aztán megcsináltuk ezt a másodikkal is, de ő már megfelelt a vizsgán és azóta együtt vannak... ami persze szerencse is, mert ezer buktatója van egy kapcsolatnak, de mivel sok férfi szórakozik csak és nem őszinte ezért kár elpocsékolni hosszú hónapokat, még kiderül az igazság, kár nagyon beleszeretni...
2010. aug. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Pro Patria ***** válasza:

Kétszer. Egyszer kiderült egy megcsalás, másodiknál kiderült, hogy megcsal(na).

Van értelme, még ha fáj is...

2010. aug. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!