Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen a kapcsolatod a szüleid...

Milyen a kapcsolatod a szüleiddel?

Figyelt kérdés
Főleg huszonévesekre gondolok, hogy nektek milyen a szüleitekkel a kapcsolatotok. Ha rossz, hogy lehetne rajta változtatni?
2012. júl. 8. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A szüleim elváltak néhány éve.

Apámmal évek óta nem tartom a kapcsolatot és meg is van rá az okom. Ha beismerné, hogy milyen súlyos hibákat követett el és tényleg látnám rajta a megbánást, akkor talán lehetne valamit kezdenünk egymással, de így nem.

Anyukámmal szerencsére nagyon jó a kapcsolatom.

2012. júl. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
dettó ugyanaz nekem is, mint az elsőnek
2012. júl. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Apámmal nem tarom a kapcsolatot, mert hosszú story. (elváltak)

Anyámmal egész jó ,bár lehetne jobb is. Elmart maga mellől mert volt egy rossz időszaka.

2012. júl. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem váltak el, nagyon jó a viszonyom mindkettőjükkel. Sokat szoktunk beszélgetni, meghallgatnak, segítenek mindenben.
2012. júl. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem is elváltak a szüleim 13 évesen,albérletbe költöztem ennyi idősen testvéremmel aki igazi partyarc volt sose volt otthon,na akkor én is eléggé elzűlöttem,hirtelen sokminden zúdúlt a nyakamba,háztartást vezetni plusz hirtelen jött nagy szabadság,akkor nem kértem szüleimből sokáig sajnos..

Aztán 2 évre rá gyámügy minden,édesapámhoz kerültem bizonyos okokból, és az nehéz időszak volt,mostohanyámmal nem jöttem ki stb. 18 évesen elmenekültem albérletbe amihez édesanyám segített és onnéttól normalizálódott minden.

Így 2 éve tökéletes,harmónikus a kapcsolatunk,nagyon szeretem őket!

2012. júl. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4 éve élek külön. Nevelőanyámmal jó a kapcsolat, vele szoktam beszélgetni (édesanyám nagyon rég meghalt, úgyhogy Ő nevelt fel, amiért nagyon hálás vagyok). Édesapámmal rossz a kapcsolatom, mert egy szenvedő, uralkodó depresszív tipus sajnos, de tudom, hogy szeret, csak így nehéz elviselni, a pszichológusom szerint szeret szenvedni és játszani a mártírhalált,(pánikbeteg vagyok) hát igaza lehet, bár a kapcsolat rossz, nem tudnám magára hagyni.
2012. júl. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
SCHLECHT.Nem értjük egymást.Elég sok a konfliktus.Sokat kell egymáshoz itthon alkalmazkodni és ez teljesen kimerít.Igazából úgy érzem,hogy hiányzik az a tér,ahol pihenhetek,mert mindenhol csak az elvárások vannak,itthon is,a suliban is és a melóban is.Úgyhogy nem jó az,ha otthon nincs minden rendben.Alig várom már,hogy saját családom legyen.Ja és nem lehet rajta változtatni,mi már mindent megtettünk.
2012. júl. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!