Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek ez hazugságnak...

Szerintetek ez hazugságnak számít? /bukás

Figyelt kérdés
Sajnos megbuktam kémiából így majd pótvizsgáznom kell.Csak szüleimnek mondtam el és a testvéremnek. A többi rokon is tudta, hogy elég rosszul állok viszont unokatesó mama vagy bárki megkérdezi, hogy megbuktam e azt mondom, hogy nem. Én ugy érzem, hogy ez rájuk nem tartozik elég ha én és a szüleim tudják. Soha nem voltunk olyan hűű dejó viszonyba és biztos , hogy sokáig hallgathatnám , hogyhogy sikerült megbuknom... Szerintetek?
2012. júl. 9. 12:11
 1/3 anonim válasza:
Attól hogy te nem mondod el, a szüleid még megtehetik.
2012. júl. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 krisztivan válasza:

Igen,hazugságnak számít:-((

Tényleg nem tartozik rájuk,de sokkal rosszabb lesz ha kiderül(mert ugye kiderül) hogy még hazudtál is róla.

Sajnos ezt elszúrtad és bizony vállalni kell a felelösséget érte.

Ügyes legyél a pótvizsgán:-))

2012. júl. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Végül is "hazugság", de teljesen érthető, csak tudják a szüleid is, hogy nem szeretnéd, ha mások tudnának róla, gondolom, hogy nem hiányzik tényleg az ezáltal történő szenzációvá válás. A pótvizsgán menjél át, és vedd ezt egy leckének, mert megbukni átalában nehéz.
2012. júl. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!