Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha lehet, hogy a...

Mit tegyek, ha lehet, hogy a főnöknek elég csúnya dolgokat hazudtak arról, hogy én miket mondtam a háta mögött róla, de nem vagyok benne biztos?

Figyelt kérdés
Meg tudtam, hogy egy "besúgó" azt mondta a főnöknek, hogy az én kolléganőm elég csúnya dolgokat kívánt a főnöknek, és nem éppen kedveseket mondott róla. A beszélgetést én is hallottam, amiről szó van, de ott nem az hangzott el, amit a "besúgó" továbbadott, én én tényleg semmi rosszat nem mondtam a főnökre, mert én kedvelem. Viszont az utóbbi napokban megváltozott velem szemben is a viselkedése, tartozkodó lett velem, nem viccelődik úgy mint korábban stb. Ebből gondolom, hogy a "besúgó" nem csak azt hazudta, hogy a kolléganőm szidalmazta a főnököt, hanem azt is, hogy én is. És most tanácstalan vagyok. Nem szeretnék haragban lenni vele, hiszen egyrészt mégis csak kirúghat bármikor, de ami fontosabb, egy kedves, vígkedélyű embert ismertem meg benne, és nem szeretném ha a nap 8 órájában utálna, amikor én tényleg nem ártottam neki. De az is hülyén venné ki magát, ha odamennék azzal, hogy helló főnök, nem tudom, hogy mondtak-e róla valami rosszat, de ha esetleg igen, akkor hazudtak. Ha meg nem mondtak semmit, akkor felejtsd el az előbbi mondatot. Mit csináljak?
2012. júl. 11. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább azt kérdezd meg egy megfelelő pillanatban, hogy volna-e valami, amit mondani szeretne, esetleg haragszik-e (rád) valamiért.
2012. júl. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Semmit. Amíg nem vagy biztos a dologban, addig elég furán adná ki magát, ha magyarázkodni, vagy még rosszabb: vádaskodni kezdenél.

Remélhetőleg a főnöködnek van annyi esze, hogy, ha mondtak is neki valamit, azt ne vegye készpénznek. Adott esetben majd rákérdez, vagy érezteti, hogy van valami, akkor mondjad, addig ne is törődj a dologgal!

2012. júl. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!