Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem akarnak velem...

Miért nem akarnak velem találkozni?

Figyelt kérdés
A barátnőim alig akarnak velem találkozni. Az egyikkel 2 hetente, a másikkal egy hónapban 1x, a harmadikkal pedig mindig megbeszélem, hogy találkozzunk már de ő majd meglátja. Azt hittem, hogy ha itt a nyár többet fogunk találkozni erre nem. Hiányzik az, hogy a barátnőimmel legyek. Ennyire nem lehetnek elfoglalta és nem is vesztem velük össze. 18/L
2012. júl. 12. 08:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Pedig valószínűleg elfoglaltak.

Ha nem vesztetek össze, akkor így távolról más okot mi nem tudunk neked mondani...

2012. júl. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy mindegyik a barátjával van egyfolytában? Ha meg nem velük, akkor otthon pihennek.Az én barátnőimnél ez a helyzet. Már nem is keresem őket, ahogyan ők se engem.

Nekem is van barátom, és érdekes módon, találkozok is vele, de a (fiú) haverokra is van időm...

20/l

2012. júl. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én haverjaim ugyan ezek. Lehet te sem vagy elég érdekes a barátnőid számára. Velem sem találkozik senki nyáron. Örülök ha néha munka van, legalább elvagyok.
2012. júl. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!