Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Előfordult már hogy megkerült...

Előfordult már hogy megkerült egy ellopott táska vagy bármilyen értéke valakinek?

Figyelt kérdés
mennyi rá az esély, mit lehet tenni rendőrségi bejelentésen kívül?
2009. júl. 16. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

IGEN


Párom nagybáttyának ellopták az audiát. Elment a fitnesz terembe és mire kiért az öltözöbe hiányzott a táskája a lezárt szekrényböl.Kint meg az autója hiányzott. Eltelt jópár hónap, a biztosító éppen kifizette a kárt, mikor a titkárnöje telefonál, hogy látja az autóját, egyböl rendöröket hívott és egy elhagyatott utcában talált rá a hölgy. Semi baja nem volt, csak már belepte a falavél és hiányzott a gyerekülés és a mobil navigáció. be sem volt zárva. zsebes lehetett aki megörült az autó kulcsnak és csak az érték kellett neki az autóbol. Nagyon örült a nagybácsi.

2009. júl. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jah,nekem is lett mar meg a kocsim,igaz ket het utan, szetb...-va a kormanyszervo, de legalabb meglett. Egy erdoben volt lerakva. Az poen az volt,hogy amikor az automento beszallitotta a rendorseg udvarara, elszakadt a kotel,amivel engedte le a teherautorol, es a kocsim nekiszallt a rendorseg betonfalanak. A biztosito meg beintett. Vagjatok?? A rendorsegen tortek ossze a kocsimat, ugy,hogy ott sem voltam, es a biztosito nem fizetett...

De orulhettem,hogy megvan a kocsim. Nem balheztam. Mindenestre elgondolkodtato. Ez kb. 15 eve volt. Szerintem ma sem sokban valtozott a helyzet.

2009. júl. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!