Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Anyuék folyamatosan cigiznek....

Anyuék folyamatosan cigiznek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mikor terhes volt velem is cigizett és azóta folyamatosan minden nap 2 dobozzal ő eggyel pedig a nevelőapám szív.Mindenem cigi szagú,az egész lakás büdös mint a bűn ha szólni merek neki akkor fogjam be a pofám mert ez az ő lakása és "takonypóc ne mondja meg mit csináljon". A nagypapám tüdőbetegségben halt meg ami pont a harmadik generáció örökölhet.Tehát én.16 éve mindennap állandóan szívom.Most is épp a fürdőből írok mert ez a szag elviselhetetlen.Mit csináljak??
2012. júl. 29. 13:46
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
nincs.
2012. júl. 29. 14:10
 12/19 anonim válasza:
Nálunk is ez van,csak nem ilyen durván.Ketten cigiznek,beszéltünk velük,hogy oldják meg kint a nikotin szükségletüket,nem nagyon akarták,de ki mentek,párnap múlva apósom megint bent cigizett.Nekem van egy kislányom 8 hónapos és nem akarom,hogy ezt szívja.Még mindig néha bent cigizik.Itt gyújták meg és kimennek.Mi azzal győztük meg őket,hogy asztmás lehet a gyerek,mert én is és tesóm is azok voltunk.Meg én allergiás is voltam a cigire,vagy nem tudom mi volt,de régen anyám is miattam szokott le,mert a cigifüsttől mindig elkezdtem fuldokolni.Mondd,hogy elköltözöl,ha nem hagyják ezt abba.Vagy ha ez nem lehetséges,lehet,hogy gáz de játszd el,hogy fuldokolsz a füsttől,hátha tekintettel lesznek rád!
2012. júl. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

hova költözhetnék 16 évesen? :(

Anyu kiröhögne ha elkezdeném színlelni a fuldoklást.

2012. júl. 29. 14:16
 14/19 anonim válasza:
Nagyszülőkhöz.Koleszba.
2012. júl. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
egy mamám van csak aki idősek otthonában van.A koleszt meg fizetni is kell
2012. júl. 29. 14:34
 16/19 anonim válasza:
Anyád így is eltart nem?Beszéld meg vele,hogy szeretnél koleszba költözni.Ha ennyire nemérdekled őket,lehet még tetszene is neki az ötlet!
2012. júl. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
68%
#10-es, értem, szóval szerinted a dohányosok ne vállaljanak gyereket, vagy adják állami gondozásba, és voltaképpen optikai csalódás, hogy itt 2-3 évtizede is felnőtt egy (sokkal nagyobb) nemzedék... logikus.
2012. júl. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
én nem ezt mondtam!!!! csak annyit, hogyha nekem gyerekem lenne, akkor biztos hogy nem fújnám az orra alá a füstöt. mindkét szülőm dohányzik a testvérem is, és volt olyan párom is aki szintén dohányzott. nem érdekel, nem zavar de a lakásban illetve házban ne, mert az ha tetszik neked ha nem gusztustalan. a falak, a bútorok, a függönyök a MINDEN átveszi a cigi szagot..
2012. júl. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nézd előző, hogy mi gusztustalan és mi nem, azt a maga otthonában mindenki maga dönti el, ez ennyi. Én pl. programozás közben mindig láncdohányzom, persze lehetne úgy is, hogy kimenjek a lakásból ebből a célból, csak akkor kérdés, hogy mitől lenne kész a munka, és ki tartana el... nem mondom, ha egy lány azt az ajánlatott tenné nekem, hogy járjak ki rágyújtani, és cserében eltart (incl. cigi), azt lehet, hogy megfontolnám:)))
2012. júl. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!