Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom folyamatosan piszkál,...

A párom folyamatosan piszkál, amiért vega vagyok. Mit tegyek? Működhet?

Figyelt kérdés
nem érti meg a húsevéssel kapcsolatos problémáimat, elvimet. Próbálja rámerőltetni ezt. Élhetünk így rendesen, vagy keressek egy hasonló elvű férfit?
2012. júl. 16. 22:43
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
68%
te meg piszkáld mert húsevő.
2012. júl. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem is hasonló elvűt, de olyat, aki tiszteletben tartja a másik szokását, életmódját. Az én párom is vega, nem csinálok ebből gondot, és ő sem próbál megtéríteni, hogy ne egyek húst.


Ez csak így működik, kölcsönösen tisztelni kell egymás akaratát, szokásait. Ez a kompromisszum.

2012. júl. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
48%

"nem érti meg a húsevéssel kapcsolatos problémáimat, elvimet. "


Mert mi a húsevéssel kapcsolatos elved, amit nem ért meg a párod?

2012. júl. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
ilyen elven növényt se egyek, mert az is élőlény...etc
2012. júl. 16. 22:53
 5/40 anonim ***** válasza:
59%
Hááát, nálunk ez biztosan nem működne. ÉN imádok főzni, főleg húsféléket, rossz lenne nézni, ahogyan ő meg répát rág... Nekem fontos, hogy a párom úgy imádjon enni, mint én (nem, nem vagyok amúgy kövér, sőt). Szóval igen, nálam a konyhaművészet, olyan, mint másnál a szex. Ha nem egyezünk meg ebben, akkor semmi sem működik.
2012. júl. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
89%
én otthagynám. minek vagy olyannal, aki nem tartja tiszteletben a te elveidet?
2012. júl. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
69%

Én is vegetáriánus vagyok, a párom imádta a húst.

Soha nem szólt bele az evésembe, érdeklődött iránta, tiszteletben tartotta, és én is az ő szokásait. Aztán egy nap azt mondta: "mától nem eszek húst" és azóta nem is evett, büszke is vagyok rá, soha nem is erőltettem.

Szerinte a te párodnak is tiszteletben kellene tartania az elveket, mond meg neki hogy te így döntöttél és a piszkálódás helyett esetleg meg is ismerhetné.

2012. júl. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
54%

Az embernek van szemfoga, tehát húsevő :) A gyomra képes megemészteni a húst, tehát húsevő :)


Engem is győzködni kellene, hogy megértsem egy vega elveit...

2012. júl. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
a kutyám képes megemészteni a dinnyét, mégsem növényevő...
2012. júl. 16. 22:56
 10/40 anonim ***** válasza:
48%
az embert nem húsevőnek teremtették. tanulj biológiát, jobban jársz. vagy menj el a háziorvosodhoz és kérdezd meg.
2012. júl. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!