Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tinik, mikor szoktatok inni...

Tinik, mikor szoktatok inni és/vagy cigizni?

Figyelt kérdés

mármint mennyit, mit/miket és milyen helyzetekben?

voltatok már részegek? milyen volt (emlékeztek-e)? és milyen érzés részegen az ismerőseidet látni?

szüleitek hogy fogadják/elmondjátok-e?

kort és nemet is légyszi.

én mindig csak a kóstoló vagyok az o.társaimmal, mert nem szeretnék részeg lenni, és olyanokat csinálni, amiket nem kéne, vagy hogy esetleg kijöjön belőlem a túl őszinte. cigizni nem cigiztem, mert szerintem büdös és nem lánynak való. amikor az osztálytársaim részegek, bennem meg pár bnőmben megbíznak, amúgy vigyázok rájuk, támogatom őket, és néha nevetek rajtuk, ha csak ugribugri jókedvűek.

15/L



2012. júl. 29. 14:46
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Én nem vagyok már tini, de nagyon ügyes vagy, hogy így meg tudod állni, hogy nem iszol, cigizel. Nagy dolog, hogy nem ránt magával a baráti társaság! Ne is hagyd magad, mert később megbánod!
2012. júl. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
76%
változo, van aki 15évesen, van aki már 9évesen
2012. júl. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

A cigi tényleg nagyon ronda, főleg egy nő kezében. SZerintem kifejezetten taszító. Egy fiú kezében pedig azt jelenti nekem, hogy semmire sem veszi az egészségét és a testét. Mennyivel vonzóbb egy jó illatú, izmos, sportos test, ami nem csak fel van pumpálva, hanem tényleg karban van tartva? (Nem izomagyra gondolok.) Azt sugározza, hogy erős és egészséges, nem pedig azt, hogy gyógyszerekkel felpumpált, és füstös. Szerintem ez is sokat számít, főleg fiatal korban, amikor a külső még súlyosabban befolyásolja a mindennapokat. A részeg nők... hát nem tudom, akkor már inkább gyújtson rá. Nincs lehangolóbb, mint egy viháncoló, magatehetetlen, alkohol szagú lány. Olyan, mint ha valami baja lenne, és az ital nyomná el. Nem is értem, miért kell ez. Baromi jó buli lehet inni meg cigizni...Nézd meg a két képet és gondolj rá, melyik pár tagja lennél szívesebben, aztán bulikban majd továbbra is mérlegelj!:


[link]



[link]

2012. júl. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
55%

most sorba fogok válaszolni :D

elég rendesen,mikor mit/miket,és csak ha buli van.

voltam már részeg,nem nagyon emlékszek,de jó érzés,mert föl voltam szabadulva. persze voltak hülye dolgok,de akkor is jól éreztem magam :). ismerős vicces részegen látni,de ha rosszul van vagy valami,még hulla részegen is segítenék bárkinek.

szüleim nem tudják.

15L (ezen a nyáron voltam először berúgva,és először buliba)

ja és a cigi:

van hogy elszívok 1-2 szálat,de csak baráti társaságba,annyira nem vonzz a téma. csak ha jól esik.

:)

2012. júl. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ez egy alkohol fogyasztástól félő lány kérdései? xD

Nekem úgy jött le hogy be akarsz rúgni/inni akarsz de nem mersz.

2012. júl. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Inni nagyooon ritkán keveset.

Cigizni SOHA.

Szóval inni: pálinka, sör, bor, lovasnakkor, disznótor, szülinap, névnap, bálok.

Kicsit szédültem de semmi más gázos nem volt. Igen emlékszem. Attól függ általában vicces az ismerőst 'támogatni'. :D

Egy kis történet ami azért vicces.. :D

Kint voltunk Romániában táncos fellépésen és barátom 'kicsit' (nagyon) be volt rúgva.. a csoport vezető meg megkért minket hogy figyeljünk felé nehogy beleessen a medencébe ( este voltunk étteremben) (az étterem ilyen medencés izé volt kaját piját korlátlanul fogyaszthattál.) férfi és női mosdó nem volt külön mi meg be mentünk kezet mosni és bent volt két lengyel csaj nézegették magukat a tükörben) oda ment a szőkébbikhez a srác (közben a falat támogatta) és megköszönte neki hogy szabad a mosdó (magyarul) mi a földön feküdtünk a röhögéstől (xD) a csaj persze vette hogy mi van.. és teljes komolysággal ki bírta addig míg távoztak.. XDD (jó lehet így nem vicces de a hátteret ismerve az.. :D

2012. júl. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
ja és 14/l
2012. júl. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
ittam már többször is, de részeg az NEM akarok lenni.
2012. júl. 29. 16:36
 9/16 anonim válasza:
Néha szoktam inni, legtöbbször bulik alkalmával.Voltam már részeg, nagyon jó érzés. :) Annyira még soha, hogy ne emlékeztem volna rá, max kimaradtak részletek.Szüleim nem tudják..Ja és még nem cigiztem.
2012. júl. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
előző vagyok, lemaradt: 16/l
2012. júl. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!