Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tinik, mikor szoktatok inni...

Tinik, mikor szoktatok inni és/vagy cigizni?

Figyelt kérdés

mármint mennyit, mit/miket és milyen helyzetekben?

voltatok már részegek? milyen volt (emlékeztek-e)? és milyen érzés részegen az ismerőseidet látni?

szüleitek hogy fogadják/elmondjátok-e?

kort és nemet is légyszi.

én mindig csak a kóstoló vagyok az o.társaimmal, mert nem szeretnék részeg lenni, és olyanokat csinálni, amiket nem kéne, vagy hogy esetleg kijöjön belőlem a túl őszinte. cigizni nem cigiztem, mert szerintem büdös és nem lánynak való. amikor az osztálytársaim részegek, bennem meg pár bnőmben megbíznak, amúgy vigyázok rájuk, támogatom őket, és néha nevetek rajtuk, ha csak ugribugri jókedvűek.

15/L



2012. júl. 29. 14:46
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%

Sorba válaszolok a kérdésekre ha nem gond :)

1.Inni én nem sokszor heti 1-2 sört szoktam inni a haverjaimmal szóval mértékkel csak.Cigizni általános iskola 7. osztályában cigiztem kb 2 hónapig de utána letettem mert észrevettem magamon hogy az állóképességem nagyon romlik és ez nem ért meg annyit hogy szimplán arcolásból cigizek.

2.Igen 1x voltam részeg eddig, hát annyira nem voltam berúgva de elég kellemetlen volt :D, az ismerőseimet részegen látni nagyon kellemetlen számomra, szerintem nagyon szánalmas dolog az ilyen, főleg ha az illető nő mert attól gusztustalanabb és szánalmasabb dolog nincsen a világon mikor meglátok egy részeg nőt.

3.A szüleimnek általában elszoktam mondani ami olyan de most nevetünk rajta egy jót vagy jól megbeszéljük az adott dolgot :) 19/F

2012. júl. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Figyelj. Nem muszáj részegnek lenned, ha nem érzed úgy jól magad. Sokan úgy érzik jól magukat, ezért csinálják és vannak, akik anélkül is jól megvannak. Szerintem eléggé jellemtelen dolog leinni magad a sárgaföldig. Gyenge akarat bizonyítéka.

Ismered a régi szöveget és milyen igaz: Jobb úgy boldognak lenni, hogy önmagad vagy, mintha nem lennél az.

De persze én mindig is az aranyközéputat keresem, szóval azt is mondom, hogy ne félj egy kicsit elengedni és hagyni magad. Meg kell tanulni, hogy hol a határ. Azt pedig érezni fogod.

Amúgy én se voltam még részeg. Csak szédültem az alkoholtól. Nem vedeltem, csak normálisan ittam, mikor összejött a társaság és valahol szórakoztunk. Részegség nélkül is jól éreztem magam. Ennyi az egész.

19/F

2012. júl. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

én még sosem cigiztem és nem is akarok,inni itthon apámmal egy keveset vagy rokonknál.részeg még sosem voltam,egyszer ittam annyit,hogy elengedtem magam,kicsit hulyén viselkedtem,de tudtam mit csiálok,annyi elég volt a részegségnek nincs semmi értelme,szóval ha legkozelebb inni fogok pl ha elmegyek majd bulizni vagy ilyenek akkor anniyt,hogy egy kicsit.

15/L

2012. júl. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Én életemben 3x ittam és mind abból 2x vodkát attól csak jókedvű lettem és sokat beszélgettem ilyen cuki voltam..VISZONT a másik alkalommal össze vissza sok mindent és attól hánytam is :/ De mindig csak úgy iszom ha velem vannak olyanok akik ha netán ugy lenne akkor vigyáznak rám,nagyon jó barátaim.Hát ilyen "buli" féleségben ahol iszogatunk.Cigizni meg..Ma elszívtam 3 szálat de előtte még életemben soha.Csak annyira stresszes vagyok most..mindegy.De amúgy büdös de szerintem csomó ember kezében jól áll.És amúgy nem szoktam beszélni a szüleimmel. 15/L
2012. júl. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Nem szoktam inni se cigizni.Régebben nagyon ritkán ittam de most már nem és nem is fogok.

Hogy miért?Elkezdtem foglalkozni a testépítéssel és szeretnék egészségesen élni.Rájöttem ha megiszok x liter alkoholt vagy elszívok x doboz cigit azzal semmivel sem vagyok előrébb.Cigizni megy egyszerűen röhejes...


17/f

2012. aug. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Hát részegnek lenni szar!!! illetve utána nagyon szar de egy kicsi pia nagyon jo kedvet tud csinálni
2012. aug. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!