Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vannak hasonló történeteitek?...

Vannak hasonló történeteitek? Ciki, hogy kiabáltam örömömben?

Figyelt kérdés
El akartam menni egy koncertre,drága volt a jegy,pénzem nem volt,lemondtam róla,el voltam totál kenődve,egy vasárnapi napon megláttam egy nyereményjátékot,ahol az adott koncertre lehetett jegyeket nyerni,be is neveztem,másnap volt a sorsolás,fél egykor,buszmegállóban jött is a telefon,hogy megnyertem a jegyeket,éppen suliba készültem,örömömben rikácsoltam buszmegállóban,mindenki csak nézett,angol vizsga előtt feldobta a hangulatom,szerencsére az angol vizsgám is kitűnő lett,egy hét múlva padig mehettem koncertre.Sose felejtem el.
2012. júl. 29. 15:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
hát szerintem nem volt ciki :D velem is volt ilyen. tanévzárón az igazgató beszélt a tisztelet tudó,kedves tanítványairól erre csörög a telefonom hogy mehetek olaszországba én erre ordibálva :EZAZZ MINDENKI KAPJA BE A F.SZOM . senki se értette mért csinálom és hát azért remélek m hogy jövőre is mehetek abba a suliba xd
2012. júl. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
köszi a választ,nálam dettó így volt,csak mást kiabáltam,emberek meg néztek...tömve volt a buszmegálló
2012. júl. 29. 15:44
 3/17 anonim ***** válasza:
62%

Annak örülj, hogy nem magyar vizsga volt, mert az biztos nem lett volna kitűnő... Nem lehetett volna kicsit több mondatra tagolni ezt a szöveget? Belefájdult a fejem, mire elolvastam...


De egyébként nem volt ciki, senkinek semmi köze hozzá, hogy minek örülsz.

2012. júl. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
ne haragudjatok,de fórumokban ilyen stílusban írok
2012. júl. 29. 15:46
 5/17 anonim ***** válasza:
61%

Én nem haragszom, magadat járatod le. Mert EZ ciki.


Amit csináltál a buszmegállóban, az viszont nem az.

2012. júl. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%

Fú, annyira ciki, hogy észre sem vettem hány mondatban írt! :P

Én csak röhögtem villamoson hangosa, néztek rám furcsán. Vicces volt a könyv, na! :)

2012. júl. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%
81% Ebben az egészben egyedül a te kommented ciki. De az nagyon :)))
2012. júl. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, jó mulatást a koncerten.


27/L

2012. júl. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
utolsó,köszönöm
2012. júl. 29. 16:05
 10/17 anonim ***** válasza:
61%

81%-os tényleg gáz :) :)

A te történeted viszont aranyos.

Velem eddig talán csak egyszer fordult elő, hogy sétáltam, eszembe jutott egy jó vicc, hangosan felröhögtem, és pont jött szembe valaki :D Cseppet megbámult, de ennyi.

2012. júl. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!