Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vannak hasonló történeteitek?...

Vannak hasonló történeteitek? Ciki, hogy kiabáltam örömömben?

Figyelt kérdés
El akartam menni egy koncertre,drága volt a jegy,pénzem nem volt,lemondtam róla,el voltam totál kenődve,egy vasárnapi napon megláttam egy nyereményjátékot,ahol az adott koncertre lehetett jegyeket nyerni,be is neveztem,másnap volt a sorsolás,fél egykor,buszmegállóban jött is a telefon,hogy megnyertem a jegyeket,éppen suliba készültem,örömömben rikácsoltam buszmegállóban,mindenki csak nézett,angol vizsga előtt feldobta a hangulatom,szerencsére az angol vizsgám is kitűnő lett,egy hét múlva padig mehettem koncertre.Sose felejtem el.
2012. júl. 29. 15:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

A kommentemben csak az igazságot írtam le, ha szerinted az ciki, akkor csak gratulálni tudok a sok eszedhez.


Ha valaki helytelenül ír az anyanyelvén, csak azért, mert egy fórumon ez "nem számít", az ciki. (Még rosszabb lenne, ha tényleg nem tudna mondatokat képezni, de ezt nem feltételezem róla, ő maga is írta, hogy fórumokon csinálja ezt.)

Örülni valaminek akárhol, az nem ciki, az aranyos és jó dolog.

Ennyi.

2012. júl. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
utolsó,én nem sértődtem meg,igaz amit írsz,csak sajnos fórumokon így írok,ezt szoktam meg
2012. júl. 29. 16:08
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindegy, csak szóvá tettem, hogy nehéz olvasni.

De a te dolgod. :) Részemről a vita lezárva!

2012. júl. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként csak szóközt kellene lenyomni, és néha pontot rakni. Tudom, megterhelő. Sokkal élvezetesebb lenne a sztori.


De nem ciki a kiabálás. Legyen még sok kiabálós örömöd!

2012. júl. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Magyar szakra jártam, és én is kifejezetten utálom, ha valaki az anyanyelvét sem ismeri rendesen.

Ettől függetlenül nem szólogatok be folyton, mert semmi értelme, aki nem akar vagy tud helyesen írni, az nem miattam fog megtanulni...

2012. júl. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Persze, de írásbeli kommunikációnál ez az egyetlen faktor, amiből következtetni lehet, hogy kb. milyen szinten van az, akivel beszélsz. Nem szép dolog, de ha látom leírva, hogy "ez miatt" vagy "mindég", máris butábbnak gondolom az írót.


A kérdésnél meg számomra nyafogós hadarásnak hat a szóköz elhagyása, és a mondatok tagolatlansága.

2012. júl. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hát velem olyan volt, hogy olyan hírt kaptam telefonon, hogy felfoghatatlan, leírhatatlan örömöt éreztem, és hihetetlen hatással volt rám. Elkezdtem sírni :D (Csendesebb buszon mentem, mindenki figyelt, és furcsán néztek rám, hogy mit bőg ez az idióta telefonálás közben???) :D Nem tudta uralkodni magamon, pedig amúgy én iszonyúan tudom leplezni az érzéseimet. :D Utána fél órán keresztül vigyorogva sírtam :D :D :D.d
2012. aug. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!