Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy kisportolt, izmos, szálkás...

Egy kisportolt, izmos, szálkás férfi kinézetén szerintem csak rontani tud egy tetoválás. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Én még nem láttam volna olyat, akin ne rontott volna esküszöm. :)))
2012. aug. 3. 17:03
1 2
 11/16 Andizsuzsi ***** válasza:
Nekem a testépítők mondjuk se tetkóval, se anélkül nem tetszenek. Viszont tetszenek a tetoválások ha igényesek és szépen vannak felvarrva.
2012. aug. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

héééééé én egyetértek veled, most is néztem az olimpián úszóknak olyan szép szálkás testük van és erre elrontják egy szőrnyű nonfiguratív tetkóval jááj

bár láttam egy kivételt kis olimpiai karikák talán nyakán vagy nemtudom már hol az még úgy elmegy" kategória de tényleg kicsi volt mint egy kosz folt szóval :)

2012. aug. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem sem mutat jól egyáltalán. Annyira szép, ha valakinek jól van kidolgozva a teste, egyszerűen elrontja a tetkó, mert az izom alakját máshogy lehet kivenni, sőt van, hogy sehogy, ha olyan a tetoválás. Szeretem a szép izmos testet, a tetkó el is vonja róla a figyelmet, megzavarja az összképet, elcsúfítja a testet.
2012. aug. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Julie S ***** válasza:

Nekem abszolút nincs bajom a tetoválásokkal. Ellenben nem sok szálkásan izmos pasit látok jártamban-keltemben. Bárcsak több lenne belőlük. Akár tetoválással, akár nélküle.


Amúgy a tetoválás figyelemfelkeltő és egy kisportolt test összhatását számomra nem rontja el. Sőt, inkább vagánynak tartom. És attól, hogy mondjuk az egyik kart optikailag megváltoztatja, még nem tűnnek el onnan az izmok. :)

2012. aug. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
szerintem meg nem ront.
2012. aug. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

[link]


Szerintem ezen a srácon semmit nem rontott a tetoválás, pedig az egész bal bicepszét takarja

2012. aug. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!