Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tudnátok mesélni olyan történe...

Tudnátok mesélni olyan történeteket, melyekben apró sérelmek értek titeket egy másik embertől s mely először nagyon rosszul esett, de később rájöttél, hogy mennyit tanultál az esetből és jó, hogy így alakult?

Figyelt kérdés
Teljes történet érdekelne, persze csak összefoglalva. Ki bántott meg (lehet a párod, a legjobb barátod, szüleid, testvéreid, bárki), mivel, mennyi ideig tartott, míg rájöttél, hogy megérte. Utána hogyan sikerült a kibékülés?
2012. aug. 6. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Az egyik legjobb barátnőmnek udvarolt egy srác (aki nekem tetszett). Köztük végül is még nem volt semmi, csak "udvarlás fázis". Ez a srác nekem is tetszett, próbáltam korrekt maradni, de ilyen helyzetben elég nehéz volt tanácsokat adni a barátnőmnek...Egy délután a srác megcsókolt és elmondta, hogy csak azért csapja a szelet a barátnőmnek, hogy a közelemben lehessen. Egymásba szerettünk, éreztük, hogy ez sokáig fog tartani:)

A történet persze kiderült, a barátnőmmel 2 hónapig nem beszéltem. Majd leültem, megbeszéltük és megbocsájtott.


Úgy érzem megérte a kockázatot, úgz néz ki ey a srác lesz a férjem :D (5 éve együtt)

2012. aug. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gratulálok. :)
2012. aug. 6. 21:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem egy barátom bántott meg azzal,hogy durván a képembe vágta az igazságot.Tudom,hogy igaza van,de ez azóta is fáj,nem tudom kiheverni.És egy nagy rakás sz@rnak érzem magam.
2012. aug. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Apró sérelem...hát ilyen folyamatosan ér, de nem tanulok belőlük semmit.

Viszont volt egy nagy-nagy sérelmem. A barátom, akit nagyon szerettem, megcsalt 2,5 év után. Iszonyúan fájt. Megölte ezzel azt a boldog naiv kislányt, aki voltam.


Viszont ebben van valami jó is. Megtanultam, hogy az élet nem olyan egyszerű, mint amilyennek gondoltam. Azt is megtanultam, hogy földi emberben soha ne bízzak meg. Ez mind keserűen hangzik, de én nem így élem meg. Teljesen más ember lettem. Sokkal jobban értékelem azóta a szüleimet, a családomat, a barátaimat. Ők tényleg velem voltak a kaksiban is, nem hagytak el, nem vertek át úgy, mint a kedves exem. És így rájöttem, hogy mi az, ami igazán fontos.

2012. aug. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!