Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ezek alapján ti elkényeztetett...

Ezek alapján ti elkényeztetettnek gondoltok? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az általános suli elég nagy szívás volt nekem,rengeteget piszkáltak,mert szerintük elkényeztetett cicababa vagyok.Csak az a fura,hogy a sulin kívüli barátaimmal nagyon jól kijövök,ők sosem mondtak rám ilyeneket.

Az alábbi dolgok alapján mit gondoltok rólam?

-csak márkás és drága dolgokat használok és viselek

-iskola után egy étterembe vagy kávézóba megyek,mert anya nem szokott főzni és éttermekben eszünk vagy rendelünk általában

-évente többször megyek külföldre,néha suliidőben is

-havonta kétszer járok fodrászhoz,manikűröshöz,pedikűröshöz és 3 hetente járok kozmetikushoz

-amit akar,azt megkapja

-ha haragszom valakire,akkor az illetőnek szolidan beszólok gyakran,másokkal kibeszélem,pletykákat terjesztek róla

-a családom elég befolyásos,ezért mindenki azt hiszi,hogy protekcióval jutottam be a gimibe(erős suli és engem mindenki egy buta szöszinek gondol,de 36 pontos matek és 43 pontos magyarfelvételit írtam,viszont ezt nem mondtam el a többieknek,ezért nem hitték el,hogy tényleg felvettek,mert apa az általam megjelölt gimnáziumnak az igazgatójával teniszezik délutánonként és a többiek állították,hogy emiatt jutottam be...)


Ezek a dolgok a személyiségemhez tartoznak,nem tudok ellenük tenni.Félek,hogy a gimibe sem lesz ez másként,bár ott már ott lesz elég sok ismerősöm,akikkel jóban vagyok.De azért félek valamennyire...


Mit tegyek,hogy a gimi más legyen számomra,mint az általános?



2012. aug. 7. 17:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem csak sima irigységből utáltak.Az emberek mindenkit gyűlölnek,akinek jobban megy az élete.Szokj hozzá.Ha értelmes emberek közé kerülsz,akkor nem lesz ilyen rossz a helyzet.
2012. aug. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Jézusom, ez durva... 15 évesen tudod hova jártunk? A játszótérre! Nem fodrászhoz, manikűröshöz, kozmetikushoz, étterembe, kávézóba...

22/L

2012. aug. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Szerintem ezzel nincs baj:) Nem a te hibád h mindent megkapsz amit akarsz:) Szerintem nem kell semmit tenni ..azt gondolnak amit akarnak:) És a beszólással sincs gond azt mindenki megcsinálja..xDD ..:$$
2012. aug. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

1. Engem nem érdekelne, hogy ki vagy és mit csinálsz, és hogy hányszor kajálsz és hol, ha normális vagy velem, akkor én is hozzád. Meg akkor se tudnék bunkó lenni veled, ha te velem, csak max. nem szólnék hozzád de én ilyen vagyok.

2. Ha valaki bunkó akkor végülis nem pletykát terjesztesz róla, hanem az igazat, nem?


Egyébként azt nem értem, hogy miért kell tudni az iskolatársaidnak, hogy hányszor jársz kozmetikushoz, meg ilyesmi. Jó a műkörmödet látják, hogy változik, ha van, de nem is biztos, hogy leesik nekik, ne beszélj róla.


3. Egyébként meg engem is elkényeztetettnek tartanak, pedig távol állok attól, amit magadról leírtál :D

2012. nov. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!