Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Meddig nem ciki otthon lakni?...

Meddig nem ciki otthon lakni? Hány éves korig?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 20:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az a ciki ha idegeneknél laksz xD
2011. nov. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
bocsánat,szülőknél,az anyai házba
2011. nov. 5. 20:15
 3/12 anonim ***** válasza:
szerintem csak akkor ciki, ha a sulid befejezte után is ők tartanak el.
2011. nov. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ésha csak z általánost járta ki?
2011. nov. 5. 20:35
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor ha hülye vagy lusta volt tanulni magára vessen. Nem illik kihasználni senkit. Sokaknak olcsóbb a szülővel élni, és a szülőnek is jó lehet. Megoszlanak a költségek ha a dolgozó gyerek os beszáll a kiadásokba, neki is olcsóbb mint az albérlet fenntartása, tud félretenni. Mondjuk nyilván van akinek jó így, van akinek jobb külön. Szerintem mindennek van előnye, hátránya. Viszont ingyen élősköbni gusztustalan.
2011. nov. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem a kor határozza meg, illetve nem az a ciki, ha otthon laksz, hanem ha már nem tanulsz és még a szüleid tartanak el

én is itthon lakom (úgy értem, a szüleimmel), de végeztem az egyetemmel, dolgozom, adok be a közösbe, nem kell eltartaniuk, nekik jól jön, hogy több fele oszlanak a költségek, nekem jól jön, hogy nem kell konkrét lakbért fizetnem. Anyu örül, amikor megfőzök, én pedig örülök, amikor ő megfőz :) valahogy így van, de sosem éreztem cikinek velük lakni. Inkább nevezném praktikusnak.

26/N

2011. nov. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

én 24 évesen jöttel el,2 éves gyerekkel.

ha megismerkednek egy pasival és benyögne h otthon lakik,nem jönnek össze vele.te fiú vagy vagy lány?

lánynal mas sztem.de fiúknál sztem 30 évesen már ideje lenne kül9n lakni,ne egy szobaba vigye a bnöjét,kerülgetni a szülöket stb.

2011. nov. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én az egyetem befejezése után nem sokkal leléptem otthonról. Mondjuk én könnyen megtehettem, mert volt egy üres lakása a szüleimnek (örököltük), amibe beköltözhettem, illetve az államvizsga után nem sokkal találtam is megfelelő munkát (mérnök), amiből fent is tudom tartani. Azóta már eltelt pár év, a barátnőm is itt lakik már. Szeretem a szüleimet, de már nem tudnék velük újra együtt lakni. Más az életstílusunk, csak egy más idegeire mennénk. Kb. 4 km-re laknak tőlem, szóval bármikor láthatom őket és ez így van jól. 28/F
2011. nov. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
am én csak érdeklődtem 13f vagyok
2011. nov. 5. 23:02
 10/12 anonim ***** válasza:
:D ez jópofa :)
2011. nov. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!