Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni egy kukkoló...

Mit lehet tenni egy kukkoló szomszéddal?

Figyelt kérdés
Párom és én (23/N) családi házban élünk, az út túloldalán viszont egy 4 emeletes társasház van. Ennek a legfelső emeletéről az erkélyről egy pasi állandóan kukkolni szokott. Onnan szerintem az egész kertünket belátja, úgyhogy napozni sem tudok nyugodtan. Egy ideig azzal nyugtattam magam, hogy csak beképzelem a dolgot, de aztán egyik este mikor a kutyát sétáltattam szembe jött az utcán részegen és azt mondta "Szia szépségem, szoktalak ám figyelni, majd nézz fel néha!" Na innentől kezdve kissé üldözési mániám lett. Ha kiteszem a lábam a házból rögtön magamon érzem a tekintetét. Mit tegyek?
2012. aug. 28. 12:22
1 2
 11/18 Karesz6969 válasza:
0%
Minek ebből akkora faxnit csinálni...én egy kicsit elbeszélgetnék vele a párod helyében amikor épp józan...garantálom nem kukkolna többet:-))
2012. aug. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
29%
Akkor, ha valaki emeleten lakik, nem mehet ki az erkélyre? Hol a határ, ahonnan már zaklatás, és nem csak bámul ki a fejéből az ember. Hm?
2012. aug. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
90%

Leírta a kérdező,hogy beismerte,hogy bámulja.Akkor meg mit hümmögsz utolsó?

Arra meg válaszolhatnál légyszíves kedves kérdező, hogy a párod ilyenkor hol van?

2012. aug. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Karesz6969 válasza:
Igen, ez engem is érdekelne...
2012. aug. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
A párom sokat dolgozik, szinte sosincs itthon. Én meg egyetemista vagyok, nyári szünet van, egész nap itthon vagyok és úgy veszem észre a kukkoló is. Amúgy már mondtam neki a dolgot (mármint páromnak) azt mondta ne foglalkozzak vele. Valószínűleg ezt fogom tenni, tényleg nincs más megoldás.
2012. aug. 28. 17:17
 16/18 Karesz6969 válasza:
54%
Hát én azért nem ezt mondtam volna Neked a párod helyébe...de ti tudjátok.
2012. aug. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sem így reagálnék.Márpedig én nő vagyok,de kiállok a szeretteimért,főleg ha tudom mennyire zavarja.De ja,Ti dolgotok.
2012. aug. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
70%
Úgy megverni hogy beszrjon.
2012. szept. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!