Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagyon egyedül érzem magam,...

Nagyon egyedül érzem magam, mit csináljak? :'/

Figyelt kérdés

A (volt)legjobb barátnőm május lesz.r, és fogalmam sincs miért van ez 7.5 évig voltunk legjobb barátok,sohasem veszekedtünk és mindig egymás mellett voltunk. Májusba elkezdett barátkozni az osztályból egy másik lánnyal engem pedig egyre jobban elhanyagolt, most meg már felém se néz,ha hívom valahova leráz szerintem még ki is beszél.

De nem csak ő. Elé furcsa osztályunk van ahol pár ember dönti el hogy kit lehet szeretni és ahhoz igazodik a többi..Velem a fiúk az osztályból azt csinálják hogy amikor rossz napom van és látják rajtam kb. úgy van hogy igyekeznek még rosszabbá tenni:(. Mivel tudják hogy ez nagyonagyon rosszul tud esni úgy beszélnek meg röhögnek ki hogy halljam is hogy rólam van szó de nem mondják a szemembe csak hangosan egymás között . A lányok nagy részével jóba vagyok de ennyi, ők se nagyon állnak mellém a bajban. Vagyis van egy lány aki igen de ő meg sokkal többet törődik másokkal és ő is sokszor egyedül hagy. Már úgy érzem hogy csak neten vannak igaz barátaim ők viszont tényleg igaziak,de hiányzik hogy valaki tényleg mindig kiálljon mellettem és tényleg szeressen. Leginkább a legjobb barátnőm hiányzik de annyira érzem hogy vele már sosem lehetek olyan jóban mint régen. Fogalmam sincs hanyadszorra kezdtem ma már el sírni de annyira egyedül érzem magam:( Mindenki megtalálta a helyét mindenki tele van barátokkal csak én vagyok így:/..14L


2012. szept. 10. 20:48
 1/3 A kérdező kommentje:
*május óta
2012. szept. 10. 20:48
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül,habár én nekem nem volt ilyen problémám engem csak nem érdekeltek a barátaim.Ezért nincs egy sem ma már.Szomorú dolgok ezek..
2012. szept. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nemsokára gimnazista leszel, majd ott megtalálod :))
2012. szept. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!