Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Anyám nem normális? Mindent a...

Anyám nem normális? Mindent a sorsra fog?

Figyelt kérdés
Én már nem tudom mit gondoljak.anyám ezotériával foglalkozik hobbi szinten,amivel nem lenne baj alapjáraton ha másoknak nem ezzel magyarázná az esetleg nem túl jól alakúlt helyzetét!Sokszor próbálkoztam külföldre menni de valamiért mindig vissza kellett jönnöm.Ő erre azt mondja nekem hogy nekem biztos nem ott van a sorsom hogy ha mindig haza kényszerülök!É mindent ezzel myagaráz,azért törted el a kezed mert biztos nem ott van a helyed stb stb..Miközben én tudom hogy ott fogok kiteljesedni igazán és ott érzem jól magam,mert ha itthon vagyok akkor depresziós vagyok,letőrt,rossz kedvű és semmi motiváció nincs bennem.De amikor kiérek ez egy nap leforgása alatt megváltozik bennem és itt nem csak a pénzről van szó hanem alapjáraton jobban érzem magam ott!Anyám már teli beszélte a fejem minden marhasággal,saját maga ellen beszél mer hol ezt mondja hol azt.Miért kell beleszólni és miért kell a másiknak ilyen hülyeségeket bebeszélni??
2012. szept. 11. 13:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Miközben aki teheti és alkalma van az megy el innen minnél messzebb.Itt elötte 2 évig szenvedés volt az életem,olyan munkáat kaptam aol vagy átvertek vagy nem fízettek ki,vagy 2 hónap múlve felmondtak nekem.Más szülő örülne ha a gyereke próbálkozna ajobb élet reményében,ő meg ilyen marhaságokkal traktál.
2012. szept. 11. 13:47
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Sámán vagyok, igazi sámán... Már panelházban lakom, az ötödiken. Alsó világ ura: a gondnok az elsőn Felső világ urai: Tóthék a hatodikon. :)


A gond az, hogy az ilyen emberek sosem veszik észre magukat. Azt tedd, amit szeretnél, és nagy ívben tegyél arra, hogy ki mit jósol :)

2012. szept. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

ma 13:50


Nem nem jósol ő.Hanem inkább a sorsra fogja azt hogy ha valami nem jön össze,miközben arra nem gondol hogy a sorsunkat mi alakítjuk és nem a sors minket.Mivel sors nincs!!Mi vagyunk a saját sorsunk és mi írjuk azt....

De abban már nem gondol bele hogy miért nem jön össze,ha valami nem jön össze akkor abba mindent belemagyaráz..szánalmas.Ha már egy kis sérülés éri az embert akkor is belemagyarázza hogy ez ezért meg azért volt biztos!Meg hogy a balesetek sem véletlenül vannak..

2012. szept. 11. 13:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Te meg mondd meg neki, hogy azért tört el a kezed, mert amíg gipszeltek, addig pont elütött volna a villamos ha ott lettél volna ahol lenned kellett volna. Meg azért nem sikerült ötödször sem a külföldi munkád, mert így leszel egyre elszántabb, és a végén így kapod meg álmaid életét. Fogd ki a szelet a vitorlájából! Úgysem tudsz vele semmit kezdeni, de legalább nem ideges leszel, hanem röhögsz egy jót míg kitalálod az odaillő választ. :)
2012. szept. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

És ha arra fogja? Beszél és kész. Ha nem érdekel, egyik füleden be, másikon ki, nem az ő szövegétől leszel sikeres vagy siekrtelen. Mondjuk a helyesírásoddal nem csoda, ha kiraktak 2 hónap után mindenhonnan.


Ha akarsz, kimész külföldre, nem? Csak rajtad múlik...

2012. szept. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
És részben igaza van, csak valószínűleg még ő sem találta meg azt amit keres. Ha a sorsra fogja, akkor mi van? Ha ezt mondja neked, akkor mi van? Le tud beszélni róla? Mert akkor annyira nem érdekel ez téged. Ha nem tud lebeszélni, akkor meg mi a problémád? Valószínűleg tényleg nem véletlenül történik veled az ami épp történik. Hogy minek hívjuk az már más kérdés.
2012. szept. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mivel azt tudjuk, hogy véletlenek nincsenek, ezért a történéseknek igazi okuk van, amit meg kell tudni magyarázni. Persze mindenkinek a maga szintjén. Ha valakivel történt valami rossz dolog, látszólag ok nélkül, akkor " szemmel verték " oszt annyi.

Jót nevettem a sámánon, az ötödikről :D

2012. szept. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!