Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez normális? Miért nevetett...

Ez normális? Miért nevetett ki, hisz ő is lány ( és nem lezbi)?

Figyelt kérdés
hetedikes vagyok, és múltkor voltunk úszáson. az osztállyal mentünk. Ez olyan úszás, hogy minden második héten van és osztályzatra megy. Szóval ez is olyan tantárgy féleség. Csak ketten voltunk lányok. Az öltözőben mikor öltöztünk át mi ketten, akkor én betekertem magam törölközővel, hogy átöltözhessek, de véletlenül kilátszott az egyik mellem. Az osztálytársnőm szólt hogy takarjam el, megfordult, és nevetni kezdett. Nem értem mi van ezen olyan nagy dolog. Mind a ketten lányok vagyunk. Hát nagyon ciki helyzet volt.

2012. szept. 21. 20:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%

Biztosan nem "lezbi", mert olyan nincs! Leszbikusok vannak...


Bizonyára azon nevetett, hogy betakargattad magad a női öltözőben! Végül is minek, hiszen lányok vagytok mindketten és egyiktek sem leszbikus! Vicces lehet, hogy úgy öltözöl, mint az öregasszonyok a parton!

2012. szept. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Bénának talált, hogy nem tudtad rendesen eltakarni, ezért röhögött.
2012. szept. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Tehát tulajdonképpen kiröhögött.
2012. szept. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát az elsőnek nincs igaza, mert biztosan nem azért nevetett. Ottan ő is úgy öltözik, meg mindenki más. Hisz nem azért megyünk oda hogy meztelenkedjünk. Bizonyára a többieknek van igaza.
2012. szept. 21. 21:09
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

Ottan? :D

Miért, hova megy azért az ember, hogy meztelenkedjen? Női öltöző! Ott miért kéne törölköző alatt öltözködni? Hiszen épp azért van öltöző, hogy normálisan is meg lehessen ezt tenni.

2012. szept. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

Előző, te biztos fiú/férfi vagy.

Ezért nem tudod mi a szokás lányoknál ennyi idős korban.

Képzeld, mi az általános iskolás korunkban, még nyolcadikban is végig úgy öltöztünk, az összes lány, hogy mikor levettük a tornaruhát, akkor úgy bújtunk ki belőle, hogy közben a felsővel, amit utána magunkra vettünk, eltakartuk a mellünket. Beszorítottuk a hónunk alá.

Mikor meg a felsőnket vettük fel, akkor a tornaruhával takartuk magunkat ugyanígy.

Lehet, hogy ma is így van, nem tudom, közben eltelt húsz év, lehet, hogy ma már más a módi.

2012. szept. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
néha engem is zavarnak a női öltözőben, zuhanyzóban ha másokon nincs ruha, de próbálok nyitni és én is leveszem mások előtt és próbálok úgy tenni mintha nem zavarnának mások, nem tudom miért vagyok gátlásos, de úgy látszik nem vagyok egyedül
2012. szept. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát nem vagy egyedül. a többség így van ezzel.
2012. szept. 21. 22:47
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
Nekünk nem baj a suliban ha látjuk egymás cicijét. Voltunk usziba, a táborral és az alsósokkal. Akkor nem zavart hogy látták a cicim és a nunim, pucér popóm.
2012. szept. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ötös vagyok, csak egy tévedést szeretnék eloszlatni: nem vagyok fiú! És én is jártam úszni gyerekkoromban, meg középiskolában is, de ilyen hülyeséget sosem csináltunk. Ez valami falusi szokás lenne? Már csak az "ottan"-ból is arra következtetek, de akkor nem csodálom.
2012. szept. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!