Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fiúk és lányok is! Sokan...

Fiúk és lányok is! Sokan osztjátok, hogy egy lánynak azért sokszor kell a kemény férfi kéz és elég gyakran nem árt pár keményebb füles?

Figyelt kérdés

Nekem eddig volt két olyan barátnőm aki nagyon szerette ha keményen bánok vele, akár szex közben is, kikötözés, fülesek, kemény szopatás, de szexen kívül is ha valami olyan volt, kijárt neki azért gyakran két pofon. Elég sok eset volt, amikor nézeteltérésnél csak két csattanós oldotta meg a helyzetet, de egy lánynak végül is ez kijár, nem?

Sokan vagytok ezzel így? Sok haverommal egyetértünk ebben, lányok vegyesen, de kíváncsi vagyok, itt mit mondanak.


2009. aug. 5. 00:17
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
98%
Engem egyszer ütött meg a volt barátom valószinüleg ezért csak volt.nem tűröm hogy engem bárki is megüssön másnap reggel már haza is költöztem...ezt nem érrtem hogy hogyan érted azt hogy "egy lánynak végül is ez kijár, nem?" miért járna ki? ezt magyarázd már meg hogy miért érdemli meg hogy megüsd a barátnőd... 25/L
2009. aug. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
98%
Hát, összeakadtál két mazochista csajjal. Engem egyszer merne megütni valaki, úgy otthagynám, mint a pinty.. Egyébként valószínűlrg mindenki azt kapja, mint amit megenged a másiknak. Vannak nők, akik hagyják, hogy így bánjanak velük, úgy kell nekik. Te meg valószínűleg azért verekszel, mert máshogy nem tudod megoldani a problémáidat. Nem tanultál meg értelmesen vitatkozni, vagy félsz valamitől. Inkább ütsz, aztán rövid úton megoldottad a dolgot. Engem a helyedben nem érdekelne, mit mondanak a haverok. Gyorsan változtatnék ezen a hozzáálláson, mert egy értelmes nő sem fog így megmaradni melletted.
2009. aug. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
5%
Hát egykét pofon mindig kell hogy észhez térjenek.Ha nem viselkedik miért ne lehetne megütni.Megtudtam hogy megcsalt a csajom elvittem kocsikázni kitéptem a kocsiból kapott pár öklöst a burájába jól megrugdostam orrán száján folyt a vér,elvettem tőle minden iratot azt meztelenül az otthonától kb 400 km re kivágtam a kocsiból.Takarodj retkes ribanc.Amíg én nem csalom meg , szeretem addig elvárom hogy velem se tegyék meg mert nembíróm ha megakarnak alázni.Ja és azzal a csávóval akit vel megcsalt megittam pár sört ( Azt hitte hogy nincs senkije ,rendes srác volt ) .A csajnak az összes ruháit cuccait kivágtam az utcára bútorait ,autóját enyhén összetörettem a kisebbséggel .Pucér képeket amiket én csináltam róla felraktam internetre így elvesztette a munkáját vége a karrierjének, becsületét sok barátját.Kiteregettem a szennyest.Őszes értékét ami volt elvettem tőle kisemmiztem.Egy életre meggondolja hogy kit akart nevetségessé tenni.
2009. aug. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim válasza:
98%

Én lány vagyok, rám egyszer emelhetnének kezet, többet nem, mert abban a pillanatban otthagynám a kapcsolatot... Hallottam már olyan véleményt, hogy van, amikor olyan hisztirohama van a nőnek, hogy csak ez a megoldás, de én ebben nem hiszek. Bár én viszonylag nyugodt típus vagyok, nem tudom elképzelni, hogy teljesen kikeljek magamból, de ha ilyen meg is történik, ott a hideg zuhany.

A csattanós pedig nem jár ki a lányoknak!!! Jesszus, rossz arra gondolni, hogy te és a sok haverod így gondolkodtok. Nem értem, hogy egy nézeteltérésnek hogyan lehet ez a megoldása. Egyáltalán, az erőszak nem is megoldás, semmilyen formában. Van egy probléma, nem juttok dűlőre, ezért a végén odasózol a barátnődnek, te tényleg úgy gondolod, hogy ezzel akkor máris a te igazad felé dőlt a mérleg nyelve? Nem tudom elképzelni, hogy volt, aki tényleg szerette, ha így bántál vele. Vagy szegény lánynak nem lehetett túl sok önérzete.

Persze az ágyban megengedettek a vadabb dolgok, ha mindkét fél élvezi. De "játékon" kívül szerintem tiltott a keménykedés. Nem attól férfi a férfi, hogy kezet emel egy nőre. Sőt, elég aljas dolog egy olyannal szemben gyakorolni az erődet, aki természeti adottságainál fogva gyengébb nálad.

Nem hiszem el, hogy manapság vannak olyan nők, akik osztják a nézetet, miszerint a verés kijár nekik..! (mert hogy azt írod, lányok vegyes véleményen vannak, szóval van, aki egyetértene veled... ez elég szomorú)

2009. aug. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
98%
Helyben vagyunk, kedves kérdező. A 00:39-es utolsó mondatában ott a kulcs, miért verekszenek a férfiak. Nevetségessé tette a barátnője. Ő is csak egy gyáva f*, azért verekszik. Félt, hogy kiderül, és szemberöhögik a haverjai. Az Isten jó nagy testet adott neki, csak az agya nem fejlődött hozzá, sajnos. Te is ilyen akarsz lenni?
2009. aug. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
91%

00:39

Gratulálok a probléma megoldó képességedhez. Sajnálom szegény barátnődet, hogy találkozott veled. Remélem azért feljelent vagy legalább elütt az autójával. ez kellene neked.

2009. aug. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
91%

Az a kettő az hányból volt, mert nem mindegy, hogy 2-ből 2, vagy 28-ból 2....

Nekem volt már volt jópár kapcsolatom, de senki sem pofozott le. Őszintén, meg is lepődtem volna.

Egy lánynak lehet, hogy kijár, márha olyan nyavíkoló r ibancokat vonzol be akik ettől gerjednek mégpedig közvetlen a kemény szopatás után.

Amúgy meg ha normális a kapcsolat, akkor úgysem jut el tettlegességig egy "nézeteltérés", hameg ilyen szado jellegű nőd van, azt verheted halomba nyugodtan, hálás lesz. Én ilyet nem ismerek. És olyat se, aki egy pofontól megnyugszik. Az én köreimben nem szoktak verekedni.

2009. aug. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
94%
Egyrészt én is felháborodnék a kérdésen..de sajnos értem mire gondolsz kedves kérdező. Én lány létemre nem gondoltam volna, de saját környezetemben tapasztaltam, hogy vannak olyan lányok akik egyenesen kiprovokálják az ilyesmit. Szánalmasak..ahogy azok a férfiak is, akik kis agyuknál fogva engednek a provokációnak. Nem véletlenül mondják, hasonló..hasonlót választ.
2009. aug. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
98%

Nem a nőkkel kell keménykedni!

lehet, hogy ez a kettő szerette, de a nők nagy többsége gyengédségre vágyik, és nem egy agresszív diktátorra.

2009. aug. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, mazo jellegűt gondoltam.
2009. aug. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!