Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fiúk és lányok is! Sokan...

Fiúk és lányok is! Sokan osztjátok, hogy egy lánynak azért sokszor kell a kemény férfi kéz és elég gyakran nem árt pár keményebb füles?

Figyelt kérdés

Nekem eddig volt két olyan barátnőm aki nagyon szerette ha keményen bánok vele, akár szex közben is, kikötözés, fülesek, kemény szopatás, de szexen kívül is ha valami olyan volt, kijárt neki azért gyakran két pofon. Elég sok eset volt, amikor nézeteltérésnél csak két csattanós oldotta meg a helyzetet, de egy lánynak végül is ez kijár, nem?

Sokan vagytok ezzel így? Sok haverommal egyetértünk ebben, lányok vegyesen, de kíváncsi vagyok, itt mit mondanak.


2009. aug. 5. 00:17
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim válasza:
97%
miért nem egy súlycsoportot nézel és azt ütögetsd,engem egyszer ütne meg ügy tökön rugnám a többet nem merne
2009. aug. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
97%

Ha szerinted a nőknek kijár, hát szerintem néha a férfiaknak is kijárna néhány tökönrúgás!

ALAP, hogy nőt nem ütsz meg, hacsak nem nő vagy te is! A nézeteltéréseket nem lehet így megoldani csak a "szőnyeg alá söpörni".

Az én barátom sosem ütne meg engem, ha kérném még akkor sem. Ha véletlenül mégis megtörténne, hogy szántszándékkal megüt, akkor többé nem látna, az tuti!


És egy férfi egyébként is (általában) sokkal erősebb fizikailag egy nőnél, ismerek olyat, aki ha lekeverne nekem egyet, akkor "instant" agyrázkódás lenne az eredménye. És ezek után az ilyen pofon nem helyretevés, hanem gyávaság leplezése az erőfölénnyel.

21/L

2009. aug. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:
97%

00:39

Te undoritó egy féreg lehetsz.Na az ilyen embereket egyáltalán nem sajnálom, remélhetőleg a barátnőd bosszút fog állni.Megyek hányni.

2009. aug. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 A kérdező kommentje:

Dehogy gyávaság, itt csak arról van szó, hog yhiába írjátok, a legtöbb csajszival értelmesen nem lehet vitázni, mert nincs annyi esze, ez köztudott, így kár bele kezdeni is, és valóban a legrövidebb és leghatásosabb megoldás két pofon.


Aztán az meg más kérdés, hogy szexben nem is egyel akadtam össze aki nagyon szerette keményebben ... meg is lepődtem, ezek szerint sok mazo csajszi van.

2009. aug. 5. 09:50
 15/64 anonim ***** válasza:
97%
Mi az hogy a legtöbb " csajszival"? Te is értelmes lehetsz.Aki meg szóba áll egy olyan emberrel (mint Te), aki szerint egyszerübb 2 pofont adni, mint a "csajszikkal" értelmesen vitázni, az meg meg is érdemli.Az biztos, hogy én messziről kerülöm az ilyen komlexussal megáldott embereket.
2009. aug. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
97%
Gratulálok,az ilyenek miatt vannak tele az anyaotthonok és a hasonló helyek!Te nem vagy férfi! ...28\F
2009. aug. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 A kérdező kommentje:
Ez a baj itt látjátok, elő jöttek ezek a feminista dolgok, aztán az igazi férfi-mentalitás meg elkezd kiveszni. Pedig egy lány nem árt ha tudja hol a helye.
2009. aug. 5. 10:14
 18/64 anonim ***** válasza:
96%

A stílusodból ítélve te tényleg nem futhattál még össze értelmes lányokkal, csak ilyen díszp.icsákkal...

Én, kérlekszépen tudok értelmesen vitázni, akiket ismerek és nőneműek, azok is. Ugyanis egyetemre járok (nem "büfé"-szak, természettudomány), és szerintem olyan dolgokról is vitatkoztam már barátokkal és egyszerű ismerősökkel, amikről a plázacicuskák nem is hallottak (talán te sem), nemhogy hozzá tudnának szólni...

Szóval egyszerűen rossz helyen keresed az értelmes nőket, de még ha találnál is, amit itt látni lehet a személyiségedből, az alapján úgy gondolom, nem is lesz esélyed náluk...

(09:40-es voltam)

2009. aug. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
97%

Hát hallod, te atom-hülye vagy!

Ezen a gondolkodásmódon kéne változtatni ahelyett, hogy itt hajtogasd!

A nőkkel nőként kell bánni, gyengéden, nem ütni kell őket! Igy nem fogsz találni egy értelmes nőt, és nem is érdemled meg! Utálom az ilyeneket, mint Te!

2009. aug. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
97%

Engem egyszer ütött meg az exem, másnap kirúgtam.

Baromira sajnállak hogy ilyen a gondolkodásod, biztosan nem vagy magyar. És ha még büszke is vagy rá, hogy nálad gyengébb nőt megütsz, hát GRATULÁLOK.

IQ zero :)

2009. aug. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!