Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Rosszalkodni akarok egy...

Rosszalkodni akarok egy kicsit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Gondolom ez a kamaszkor része. Rossz akarok lenni egy kicsit mint ahogy a többiek. Az osztálytársaim folyton lógnak, cigiznek, panasz van rájuk meg minden. Tudim, hogy ez egyáltalán nem menő de én sose tartoztam sehova. Mindig én voltam a jógyerek akire sose paaszkodott senki. Mostmár unom és élni akarok ahogy a többiek. Csak félek anyáméktól mert néha túl szigorúak. Inkább anyám. Tudom hogy ha sokáig ezt csinálnám akkor talán nem vinném semmire de ez korral jár. Ne szidjatok, ti is csináltatok biztos hülyeséget, ha nem azt úgysem hiszem el :)

15/L


2012. okt. 14. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem te csinálod jól.
2012. okt. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mekkora fokú rosszalkodásra gondoltál?

Ágyon való ugráláshoz mit szólsz?

Elkezded ordíttatni a tv-det, hogy senki más ne halljon semmit azon kívül

Felhívod a lakásra a haverokat és barátnőidet, csajokat és csináltok egy jó kis házibulit

Esetleg te mégy el otthonról, és csapsz egy görbe estét, aminek a végére: vagy tökrészegre iszod magad, vagy nem


Szóval mihez lenne kedved?

Miért nem teszed meg? Valahogy ki kell ereszteni néha-néha a gőzt, a feszültséget! Tedd meg!

2012. okt. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd! Pláne egyedül ne! Mert akkor gáz leszel!
2012. okt. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyedül biztos nem :)
2012. okt. 14. 20:32
 5/9 anonim válasza:

Akkor velem, merre laksz? :DDD

15/F

2012. okt. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

ha rosszalkodni akarsz, akkor ne a cigizéssel és piálással kezd, és ne bunkózással

pl megteheted azt, hogy beszállsz egy liftbe, amiben nincs zene, elkezdesz dúdolni egy dallamot, amikor mások is vannak a liftben, majd hirtelen megszólalsz: jó ez a liftes zene, vagy valami hasonló

2012. okt. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ja, csináltam hülyeségeket, de nem iskolaidőben! Vagyis ott is, de bent az iskolában, pl táskával kidobtuk az ablakot, az egész onnan indult, hogy "add már ide a táskám" és hát odadobtam a gyereknek, de nem figyelt és fejen találtam... Majd ez szépen oda-vissza párszor, egyszer elhajoltam és az ablak kitört :D.


Vagy itthon, vidéki srác lévén, beültem a furikba (pestiesen: talicska), majd haverok megtoltak és elengedtek a lejtőn... Halálfélelem meg iszonyú kariscsolás + méteres szikra a bitumenen :D Volt, hogy találtunk egy traktorgumit, abba beleállt egy gyerek és úgy toltuk :D Vagy voltam sokszor májusfát állítani, amit túlzásba vittünk, mert akkora fát vágtunk ki, hogy beleakadt a telefonvezetékbe, és amikor a kerítéshez kötöztük a fát nagy nehezen, majdnem bedőlt a kerítéssel együtt. Sőt, be is dőlt, és pár kerítésléc bánta... :D Májusfa állításkor nálunk szokás a kaput is ellopni, és a faluban elrejteni valahol, elég érdekes volt, amikor a polgárőrökkel találkoztunk... :D De suliból nem lógtam, nem cigiztem, különösebben nem is ittam, bár voltak görbe estéim, úgy 3-4 havonta egy-egy. Mégsem érzem, hogy kimaradt volna valami az életemből, mert a hülyeségre én mindig fogható voltam, de sokszor én tartottam vissza a többieket, hogy "ezt ne, mert ez durva lenne".


Szóval csak éld az életedet, nem leszel attól több, ha te is lógsz a suliból, meg füves cigit szívsz, Katizol, meg tudja az ég, mit csinálnak a mai tinik. És kevesebb sem leszel, ha ezekből kimaradsz.


24/f

2012. okt. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én nem ítéllek el ezért, de egyet mondhatok: felnőtt korodban hálás leszel a szüleidnek azért, hogy ilyen szigorúan neveltek. Természetes dolog, hogy rosszalkodni akarsz, mert az emberi természet sajátja ez. Ilyenkor tombolnak benned a hormonok, és az egész tested lázad. Azonban hidd el nekem, hogy most van itt az ideje annak, hogy megtanulj uralkodni magadon. Okos és értelmes szüleid vannak, miért nembeszéled ezt meg velük őszintén? Biztos vagyok benne, hogy meg fognak érteni, és segíteni fognak neked.


Az pedig, hogy magános vagy nem jó! Kell hogy találj olyan bartátokat, akik hasonlóan komoly gondolkodásúak. Ebben is biztos vagyok, hogy a szüleid segíteni tudnának! Sok sikert kívánok neked, és ha rászánod magad, hogy beszélj erről nyiltan a szüleiddel, akkor üdvözlöm őket, és gartulálok nekik a klassz lányukhoz!


Üdv. Péter

2012. okt. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bírom, hogy minden tini egyéniségnek hiszi magát, de ha egy picit eltérnek az átlagtól, már minden bajuk van. :)
2012. okt. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!