Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hülye lennék, mert nem akarok...

Hülye lennék, mert nem akarok fázni? :D

Figyelt kérdés

Anyámnak már rendesen az a célja, hogy belém nevelje, én vagyok a szar, a hülye, a mittudom én micsoda, és hogy én más vagyok, mint a többi fiatal.

Olyanokért csúfol, amikről nem is én tehetek.

Ma reggel pl. az volt a baja, hogy nagyon fázvtam reggel, így felvettem egy harisnyát, két zoknit és egy bélelt, vastag kabátot. Anyám meg alig akart így kiengedni az ajtón, mert hogy a többiek ki fognak röhögni, hogy én így felöltözök. De basszus, nem tehetek róla, egyébként is nagyon fázós vagyok, ráadásul ma reggel még szokatlanul hideg is volt. Legalább is szerintem.

Ezen kívül még olyanért is cseszegetni szokott, hogy én miért vagyok ilyen fehér. Ugyanis nagyon sápadt, hullafehér bőröm van, amiért már így is épp eleget aláztak a suliban, még anyám is rákezdte. És nyáron mindig veszekszik velem, hogy azért vagyok ilyen fehér, mert nem megyek ki a napra. És nem bírja fölfogni, hogy azért nem megyek ki, mert még ha ki is megyek a napra, nem barnulok, csak folyamatosan égek lefele, az meg kinek jó már, hogy kimegy, leég, fáj, lehámlik, és megint fehér lesz?

Arról nem beszélve, hogy nagyon sok anyajegyem van (egyszr megpróbáltuk barátnőmmel megszámolni és csak a bal karomon (!!!) 30-nál több anyajegy van..) és emiatt nem is nagyon szeretek kimenni a napra, mert félek, mi van, ha elrákosodik, mert mondjuk a hátamon nem értem el egy részt és ott éri a napfény az anyajegyet, vagy ilyesmi...És van is okom félni, mert egy csomó anyajegyem ilyen fura eldeformálódott, virág meg nem tudom milyen alakú, és vannak nagyon sötét, szinte már feketék is...

De mindegy, szóval idegesít, hogy anyám ilyenek miatt birizgál. Szerintetek tényleg ennyire hülye lennék, amiért fázós vagyok és nagyon fehér a bőröm?

14/L


2012. okt. 10. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a te hibád, nyugodj meg.
2012. okt. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De akkor miért cseszeget ilyenek miatt? Annyira rossz nézni, hogy osztálytársaimnak tök kedves, fiatalos az anyukájuk, nekem meg...
2012. okt. 10. 17:54
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

OFF: Az anyajegyeiddel menj el bőrgyógyászhoz. Én is mindig azt hittem, hogy úristen, mennyi anyajegyem van, majd a bőrgyógyász megnyugtatott, hogy összesen 10-15 darab van, a többi csak pigmentfolt, amikből nagy valószínűséggel nem is lesz anyajegy, és ezek nem is rákosodhatnak el. Ez a saját megnyugtatásod érdekében is jó. Ezt a bőrgyógyász látogatást anyajegyesként rendszeresítsd, általában évente ajánlott, de a bőrgyógyász miután felméri a pöttyeidet megmondja, hogy kell-e félévente, vagy elég lesz-e évente járnod.


ON: próbáld meg figyelmen kívül hagyni anyukád hülyeésgeit. Még csak most kezdesz kamaszodni, és egyre nehezebben fogod ezeket viselni, ingerlékenyebb leszel, így jobb lesz, ha már most megtanulod, hogyan kontrolláld ezt. Ha anyukáddal nem lehet normálisan megbeszélni, hogy "szálljon le rólad", akkor marad az "egyik fülön be, másikon ki" módszer.

2012. okt. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. okt. 10. 19:50
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyajegy, mint előző írta, bőrgyógyász. Ami esetleg később problémát okozhatna, nekem pillanatok alatt levették.
2012. okt. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

agyam dobom el! engem anno anyám pont azért toszogatott, hogy öltözzek fel rendesen.


ilyenkor vágj vissza, hogy: jobb lenne, ha megfáznék, és itthon feküdnék betegen? a gyógyszer drága, a suliban is lemaradnál, stb.

érvelj ezzel, hátha belátja, h marhaságokat beszél.

2012. okt. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem anyád a kamasz, engem annak idején egy kis hideg miatt bundába öltöztettek volna nehogy megfázzak. Én voltam az aki inkább képes volt esetleg fázni, mert mit mondanak a többiek. Szerintem ne törődj vele, hogy mit mond, lehet, hogy féltékeny a fiatalságodra, hogy ő már nem lehet fiatal és ő nem így viselkedne a te helyedben ha az volna. Az anyajegyeidet azért nézesd meg a biztonság kedvéért, mert a bőrrák nem játék. Én pl. napalergíás vagyok és én is kerülöm a napot, sőt nyáron magasnyakú röviduju bluzzot hordok vagy inget ami eltakarja a nyakam. Egyáltalán nem egészséges a napozás sajnos már a napjainkban, mert az ózon nem szűr meg annyira minden káros sugárzást. Isten hozott a fehérek klubjába:). Nem vagy hülye egyáltalán, jobb egy vastag kabát mint egy kiadós nátha.
2012. okt. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Pötyös Panni ***** válasza:
0%
Még nincs olyan hideg ami ezt indokolja.Simán elég egy átmeneti kabát.Mit fogsz csinálni télen ha mínusz 20 fok lesz?Minimum síoverál..
2012. okt. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hány éves édesanyád?
2012. okt. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a többi választ is

Amúgy amikor szidott, hogy ki fognak röhögni, rászóltam, hogy jah, akkor legközelebb majd jól megfázok, hátha lesz egy jó kis tüdőgyulladásom, mire apám felpofozott, hogy én mit feleselek...És már nem azért, de szerintem tök igazam volt...

És anyám 54 éves.

2012. okt. 11. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!