Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ezen most miért kell ennyire...

Ezen most miért kell ennyire kiakadni?

Figyelt kérdés

Nem teljesen ide tartozik, amiért bocsánatot kérek. Volt manapság ez az Amanda Todd-os ügy, dolog. Barátnőim teljesen le vannak sújtva, felháborodva. Engem "hidegen" hagy... Vagyis azokat az embereket, akik idejuttatták őt, elítélem... de valahogy mélyebben nem tudott megérinteni. Barátnőim szerint nem is vagyok ember. Szerintetek?

15/l



2012. okt. 17. 18:55
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
67%
Hát szerintem fogalmam sincs miről van szó.
2012. okt. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:

Engem megérintett az ügy...nyilván nem ez volt a téma napokig,de megnéztem a videót és sajnos vagy nem sajnos de a hatása alá kerültem. Annak ellenére, hogy sok helyen hibát vétett a kislány nagyon nagyon sajnálom .... :/

22ÖL

2012. okt. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
2012. okt. 17. 19:02
 4/41 anonim ***** válasza:

Az nyilván a Te dolgod, mennyire foglalkozol vele, de legyünk tisztában egy pár dologgal.

Ezt a szegény kislányt valószínűleg rosszul, vagy egyáltalán nem nevelték a szülei, ezért csinálta azt amit. És az a rohadt szemét állat csávó, pedig kihasználta. Ez olyan, mintha egy madarat eltaposnál azért, mert eltudsz. Érted?

2012. okt. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
92%
Az emberek, akik körülvették hibásak voltak. De Amanda is... Sok mindent tehetett volna a dolgok ellen, mégsem tett semmit. A csapból is ő folyik, naponta többen lesznek öngyilkosok. Mondd meg a barátnőidnek, hogy azért, mert a te életed megy tovább, attól még ember vagy.
2012. okt. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 Gyakori Ferenc ***** válasza:
91%
Bitang sok ilyen eset történik a világban, most annyi a különbség, hogy ezt valaki elterjesztette. Én szintén nem sajnálom, ugyanis egy normális lány nem mutogatja a melleit kamerába... A barátnődet, és az összes többi olyan embert aki ezen "kiakad", azt csak sajnálni tudom. Ennyi erővel reggeltől estig bőgjenek a sarokban, hogy mennyi minden sz*rság történik a világban. 20/ nem ember fiú... xD
2012. okt. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
89%
Téged nem érintett meg annyira, mint őket. Nagy cucc. Engem is "hidegen" hagy.
2012. okt. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem lesz.arom. Az én életem nem változott attól, hogy most öngyilkos lett a csaj. Egyébként szerintem ő ugyan annyira hibás, mint akik bäsztatták, csak ennek az "esetnek" nagyobb feneket kerítettek, mint a többinek...
2012. okt. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
16%
Hát nem azért, de ha te így állsz hozzá a dologhoz akkor inkább maradj csendben. Ha majd elvesztesz valakit akkor megfogod tudni és nem fogsz annak örülni.
2012. okt. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
34%
Pont az ilyen mentalitásu emberek miatt tart ott a világ ahol....tökmind1,lesz@rok mindent...nekem jó és ez a lényeg. Gratulálok....
2012. okt. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!