Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy segíthetnék anyukámnak?...

Hogy segíthetnék anyukámnak? Annyira sajnálom! (Bőv. Lent) Hosszú lett. Sorry!

Figyelt kérdés
Anyukám 39éves. Gyönyörű arca van, nőies bár nem mondanám vékonynak. Kedves, mosolygós, megértő. Nagyon érzékeny, könnyen meglehet bántani, bár nem mutatja. Pultosként dolgozik 1 kocsmában amióta csak élek. Főnöke imádja, a vendégek is szeretik amiért kedves és jó a humora. Apukámmal 8 éve elváltak. Anyának volt egy nagy szerelme akivel apát is csalta. Én már akkor megismertem a pasit amikor a szüleim még együtt voltak. Apa alkoholista, neheztelt anyára és a pasira is amit megértek, de én örültem a válásnak, tudtam, hogy anyának így lesz a legjobb. A válás után együtt lehettek/lehettünk volna a pasival mint normális család....aztán sajnos meghalt. Anya nagyon kiborult. Azóta nincs úgy senkije. Rá 2 évre a kocsmában ahol dolgozik megismert 1 pasast akibe valamiért nagyon belezúgott. 1 év után hozzánk költözött és rá 2 évre össze is házasodtak. Nem szerettem a pasit, nem volt olyan balhés mint az igazi apám de ő is ugyan olyan alkesz. Aztán több mint 1 éve elváltak. Anyám kidobta tavaly ősszel majd télen vissza könyörögte magát, hogy a hely ahol van nem jó a fűtés blablabla így a télre vissza költözött. Sajnos azóta is itt van. Nagyon rosszul állunk anyagilag, rengeteg hitelünk, tartozásunk van. Anyukám lépne másfelé dolgozni ahol többet kereshetne, de eddig semmi jó. Leginkább külföldre menni, de eddig nem találtunk semmit. Sajnos a kinti ismerősök se nagyon segítenek, nem lehet számítani itt senkire. Így anyám végülis a volt férjét most megtűri itt mint albérlő. Olyan rosszul állunk, hogy az a havi 40 amit lerak a pasi nagyon jól jön és még így is kevés. Egy szobában vannak, de külön alszanak. A pasi kihasználja a helyzetet anya meg tűri. Most megismert a kocsmában 1 másik pasast. Elején jónak bizonyult, szerencsére eszük ágában sincs összeköltözni...úgy mondanám élvezik egymás társaságát, bár anyukám sajnos megint szerelembe esett...sajnos ő is tudja, hogy megint 1 sz@r emberbe így totál kivan bukva. A pasi is iszik, bár nem lenne vele baj, de totál lehúzza anyát. Most 1 sör, 1 cigi...kaja..! Sajnos anyu ezzel tisztában van mégsem cselekszik helyesen mivel szereti. Közben a volt férje aki velünk él megtudta, hogy van valakije amit ő persze nem néz jó szemmel így sakkban próbálja anyát tartani, hogy ne merjen még egyszer az új pasijával találkozni, különben nem adja oda a havi 40et és akkor mégszarabb helyzetben leszünk. Anya már sokszor kiborult e miatt és a pasi fejéhez vágta, hogy nem kell a pénze menjen inkább a pics@ba...de természetesen nem megy sehova. Így most az van, hogy anya tűr, már nem is szeret haza járni munkából...(heti 2 nap szabija van) közben titokban találkozik a másik pasival akibe szerelmes...! Kérdem én! Hogy segíthetnék neki? Pénzügyileg próbálok neki minél többet segíteni, de még tanulok így diák melón is max 25.000ret keresek. Nem sok...! Mit lehet tenni 1 ilyen elviselhetetlen emberrel? Hogy találhatnék anyukámnak normális pasit? Mert kocsmában nem fog értelmes dolgos embert találni...! Mindenki csak kihasználja jószívűségét. És ezen nem tud változtatni! Ez már mindig így lesz? Barátai sincsenek (akik nem használnák ki) pedig imád barátkozni, bulizni...bár ideje sem lenne rá .... :( 20/L
2012. okt. 22. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Segíteni nem tudsz rajta,de tanulj a hibáiból!
2012. okt. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha anyukád hagyja, hogy így bánjanak vele - márpedig hagyja - akkor nem sokat tudsz tenni. Ezen ő tudna változtatni, pasit kirakni, és vendégekkel nem összejönni.
2012. okt. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

rakjátok ki a pasit, cseréljetek zárat, kezdetek nyelvet tanulni. Menjetek ki és adjátok ki a lakást. Első körben mindketten au-pairkedhettek kint.(bentlakásos bébiszitt)

Sok szerencsét!!

2012. okt. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!