Barát vagy ellenség?

Figyelt kérdés

a nyári szünetben közelebbről megismetem egy osztálytársamat (Fruzsi)...nagyszerűen kijöttünk egmással és jó barátnők lettünk. aztán mikor elkezdődött a suli, mellém ült a padban és azt mondta hogy én vagyok a legjobb barátnője. de ez hamar megváltozott. behálózta niki és rena. elvették az egyetlen barátnőmet és szörnyű alakká változtatták...a szüneteket ezelőtt együtt töltöttk és és fruzsi,de mostmár azal a két kígyóval van állandóan.nem értem mi törént mert mióta velük van rá se ismerek,folyton kibeszél a hátam mögött,és átvette nikiék stílusát:félredobott mint egy elromlott játékot és másra se gondol csak magára...ezért szeretném visszaszerezni fruzsit és megtudni miért történ ez az egész...

megköszönném ha nem idiótaságokat írnátok...

Köszi!


2012. nov. 2. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
hívd el magadhoz egyik nap suli után vagy hétvégén és ilyen őszintén beszélgess vele.
2012. nov. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi! megfogadom
2012. nov. 2. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!