Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elbőgtem magam a főnök előtt,...

Elbőgtem magam a főnök előtt, hogy menjek így holnap dolgozni?

Figyelt kérdés

Szólt a főnököm,hogy mostanában eléggé rosszul teljesítek a melóban,mi a probléma? Erre én teljesen kiborultam és a nyakába zudítottam bőgés közepette,hogy miért is vagyok ennyire rossz passzban mostanában (szülő halála,párkapcsolati gondok...)

Egyátalán nem vagyunk olyan viszonyban hogy ezt csak úgy elmondanám neki,de valamiért kibukott.

Ezek után nem bírok a szemébe nézni, mit tegyek?


2012. nov. 7. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Bemész,elnézést kérsz amiért előtte borultál ki,de ezentúl igyekezni fogsz munkaidőben a munkádra koncentrálni.

Aztán szépen elsomfordáslz és kész.

2012. nov. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

En is voltam így, emberek vagyunk. Nem tortént semmi kulonos másnap. Ma is volt, hogy a sírás kornyékezett. Meghallgatott, pedig 20 évvel idosebb és ennyi. Nem kell a dologba tobbet képzelni mint ami.

26N

2012. nov. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Semmi szégyelnivalód nincs ebben!

Velem is előfordult már, de megértő volt a főnök!

2012. nov. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
főnök vagyok ... helyettesem épp a napokban mondta, hogy "meg pszichológus is" egy hasonló ügy után ... azt hiszem egy főnöknek ez is a dolga, hogy néha megkapja és meghallgassa a beosztottól az aktuális lelki problémát ... semmi gondod ne legyen ezzel
2012. nov. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ja, és a helyettesemnek erre mondtam: "brühühűűű, de engem ki hallgat meg?! " :)
2012. nov. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én anno egy egész napot végigbőgtem a pultban,amikor meghalt a nagymamám és a bámulhatták a vevők a kisírt arcomat.
2012. nov. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem megérti,olyanba senki sem rúgna bele,akinek a családjában haláleset történik.
2012. nov. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!