Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám beszerzett egy munkahelyr...

Apám beszerzett egy munkahelyre! Jogossan játsza a főnököt és csicskáztat mi közben ő nem is főnök?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 4. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De ezt le kell fociznod vele. Nekem anyósom ilyen, annyi különbséggel, hogy épp helyettesítem őt. De telefonon, ímélen mindenbe beleszól, utasítgat, stb. Most igyekszem minél inkább leépíteni, lehetőleg sértődés nélkül. Neked is ezt kell tenned.
2012. ápr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már leépítettem párszor,de csak ideig óráig hatásos a dolog nála.Az a baj hogy nem tudom eldönteni hogy jót akar e,vagy pedig rajtam éli ki a feszültésget és a főnökösdit..
2012. ápr. 4. 18:30
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

18:30

Szerintem amikor otthon kettesben vagytok, talan mokasan tedd fel neki ezt a kerdest!

2012. ápr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!