Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak szerintem tolódott el...

Csak szerintem tolódott el ilyen rossz irányba a világ?

Figyelt kérdés

Próbálok pozitívan gondolkozni, meg a jót meglátni mindenben, de olyan nehéz, mert bármerre nézek azt látom hogy a legtöbb ember olyan önző és abszolút nincs tekintettel a másikra. Utcán is buszon is például simán fellökik, eltapossák a másikat és még csak észre sem veszik magukat. Mindenki csak magával van elfoglalva.


A másik ami bánt az meg az, hogy minden tele van cigánnyal. Azok meg folyton csak kötekednek, keresik a gyengébbeket/öregeket hogy kirabolhassák.. a rendőrség meg.. a legtöbb helyen egyszerűen a homokba dugják a fejüket.

Valahogy mindenhol folyton egymás kihasználása zajlik.

Miért van ez és mikor lesz vége? Vagy csak nekem fáj ennyire ez az egész? :(


2012. nov. 13. 23:10
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

ma 21:16!


Nem a tehetetlenségről van szó,hanem arról,hogy mi magyarok

nem tudunk összefogni,csak akkor teszünk valamit,ha önmagunkról van szó!

A romákat baromira utálom,de ha ott leversz egyet,akkor 50 másik terem ott előtted barátom!

Kizárólag ebben az egy dologban igazán példát vehetnénk róluk!


Kíváncsi vagyok,hogy ha előtted 6-an vernének egy embert,és mindenki le sem szarja,te oda mernél e állni.

Persze lehet igent mondani,szájhősök mindig is voltak,és lesznek,én be merem vallani hogy nem,mert tudom hogy minden szemtanú hirtelen eltűnne,vagy lehajtaná a fejét,mintha semmi sem történne.

2012. nov. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Kérdező, 23-as vagyok, akit 4-en vertek meg a busz állomáson és LÁNY!
2012. nov. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim válasza:

21:28

Én nem mondtam semmi olyat hogy nem tudunk összefogni.

A romák meg azért fognak össze mert jóval szorosabb rokonsági kötelék van közöttük mint mi közöttünk. Meg mi nem bízunk meg a másikban. Igazad van de tényleg nem nagyon fogunk változni ha ez az állapot a többségnek jó, lehet azoknak nem akiket megvertek és nem mernek kimenni az utcára többet, mert ilyen előfordul.

2012. nov. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim válasza:
Ja és én sem mennék oda! ...
2012. nov. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Jó,értem én,hogy mit mondasz,csak az a baj,hogy ez van.

Egyetlen egyszer láttam,anno a Keletinél volt egy incidens,egy rocker csávót kikezdett 2 cigány,elkezdték verni,ott termett a semmiből 3 rocker csajszi,és tiszta erőből elkezdték a 2 csávót acélbetétessel rugdosni,míg a kidobó kinézetű 2 ajtós szekrény magyar csávó átment a másik oldalra.

LÁNYOK! védték meg a csávót,még ha rockerek is voltak,mert ők legalább összetartanak,lehet őket is szapulni.

Mert szokás szerint mi magyarok folyton a másikat szóljuk meg,de a magunk szemében tényleg a szálkát se...

Én azért is nem mennék oda,mert nálam már nemegyszer történt ilyen,és soha a büdös életben senki sem jött oda hozzám,hogy segítene.

Meg is ölhetnének,rendőrökről meg ne is beszéljünk,mert anno szilveszterkor buli volt nálunk,a 2 utcával arrébb lakó cigány família meg átjött hogy hogy képzeljük h nagy buli van nálunk,őket meg nem hívjuk meg,erőszakoskodtak,kihívtuk a rendőröket,megtudták h roma származású emberekről van szó,és többen vannak,na azóta is jönnek,csak még nem értek ide,egy év kell hozzá.

Pedig megfenyegettek minket a saját portánkon!

DE ha sötétedés után ki mersz menni az utcára,egyből igazoltat,meg ha nincs a bicikliden lámpa,akkor nekem egyszer azt mondta egy rendőr,hogy még tolni sem szabad magad mellett,mert mi a garancia arra,hogy nem szállsz fel rá,ha elmegy?


Tehát a kérdezőnek válaszolva,igen!

Nagyon sz.r helyzetek vannak,és csak rosszabb lesz.

2012. nov. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Igazából szerintem mindig tagadnak,de a rendőrök is félnek a cigánytól,mert az zokszó nélkül agyonszúrja,ha kimegy,és van ott 50 cigó,míg a magyar ember nem feltétlenül a sitten szeretne megrohadni,ezért jobb a magaviselete,még ilyen necces helyzetekben is.

De a cigó jól jár,etetik,van fedél a feje felett,van fűtés,kondi,ingyen meleg víz,ott is elég sok van belőlük,rokonra találnak....stb.

2012. nov. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:

Igen sajnos a világ ennyire rossz irányba halad, már nagyon sok ideje. Az emberi kapcsolatok egyre felszínesebbek, és üresebbek, mindenki egyre önzőbb, kihal a szeretet az emberekből, a politikai és társadalmi felső réteg magasról szarik mindenkire maga alatt; viszont erre nem az a megoldás, hogy elbújsz a probléma elől. Ennek az egésznek akkor lesz vége, ha a korrupció, egyenlőtlen bánásmód, és a sok hazugság (meg sorohatnám még az országok mindenki kormányainak bűneit) már elviselhetetlen mértékű lesz, és az emberek fellázadnak a rendszer ellen (nem kell egyből véres forradalomra meg épületek felgyújtására meg hasonlókra gondolni, létezik intellektuális forradalom is). Már most is vannak mozgalmak, amiknek ez a célja, és itt nem az anarchista, nihilista trógerekre gondolok, hanem azokra, akik már felébredtek. Egy dolgot tehetsz ez ellen, a hétköznapokban tűröd amit látsz, de ezzel párhuzamosan műveled magad a témában, sokat kell olvasni, és beszélgetni ilyesmiről ismerősökkel. Egy ilyen rendszerben a legforradalmibb dolog amit tehestz, hogy máshogy gondolkosz, mint ahogy elvárják. A mai posztkapitalista rendszernek akkor lesz vége, ha végre túlsúlyba kerülnek az olyan értelmiségiek, akik nem agymosott bárányok. Ha még nem olvastál ilyen témában először is ajánlom Orwell, és Huxley műveit. Ha ezek tetszettek, illetve ha a könyvekben látott képet el akarod kerülni ajánlom folytatásnak a kortárs filozófusok, és szociológusok könyveit (persze ehhez először kelleni fog valamilyen alapszintű filozófia könyv, hogy értsd az újakat). Magyar szerzők közül bátran merem ajánlani Varga Csabát.

Remélem felkeltettem az érdeklődésed, és reméljük, hogy megérjük a következő paradigmaváltást :)

2012. nov. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Teljesen igazat adok az előttem szólónak!


A Nagy emberek is magasról lecarják hogy megdöglesz e,vagy sem!

Gyerekeket,mozgáskorlátozott embereket löknek az utcára,míg ők a 3 házukban,és a nyaralójukban,meg a luxusautójukban meresztik a feneküket!

Senki sem segít a másiknak,mindenki magával törődik.

Nem kell a világvégétől félni,hangoztatni,egymást fogjuk kinyírni,nem kell ide természeti csapás!


Szakmával 2 éve munkanélküli vagyok,ahhoz hogy egy állás interjúra el tudjak menni,pénz kell!

Most meg?

El akarja venni az állam az utazási kedvezményeket,de aki munkanélküli,és pont emiatt kell utaznia,de nem tudja fizetni a drága jegyet,az rohadjon meg.

Nekem vidékről oda-vissza pestre,5 ezer forint,egyszeri alkalomra!

Vidéken meg szinte lehetetlen munkát találni.

2012. nov. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!